Kablonet Taahhüt Bitmeden Kampanya Değişikliği Yapmak

Evet o pakete geçtim. Normal ödediğim 150 GB AKN'li paket ile arasında 5 TL fark vardı ben de olası zamları da düşünerek 24 aylık yeni bir kontrat yaptım.
Aynen benimki gibi yapmışsınız, büyük ihtimal TV üst paket ile birlikte. Aklıma takılan Ocak'tan önce 86 TL'ye 50 Mbps düşük AKN'li bir paket yaptırsak daha mı karlı olurdu acaba?

Aynen benimki gibi yapmışsınız, büyük ihtimal TV üst paket ile birlikte. Aklıma takılan Ocak'tan önce 86 TL'ye 50 Mbps düşük AKN'li bir paket yaptırsak daha mı karlı olurdu acaba?
TV bizim evdekiler tarafından fazlaca tüketiliyor. Bein sports hariç tüm kanallar ve HD kutu mevcut. Önceki paketlerde bir fiyat değişikliği yok. Ben mevcut müşteriler için olan paketi seçtim. 76 lira gibi bir ücreti var sanırım. TV tüm kanallar + bahsettiğim internet bağlantısı. Ağustos ayında ücreti 2,5 TL artacak benim paketimin, telefon hattını da kullanıyoruz biz Türksat üzerinden, o bu pakete dahil değil.

TV bizim evdekiler tarafından fazlaca tüketiliyor. Bein sports hariç tüm kanallar ve HD kutu mevcut. Önceki paketlerde bir fiyat değişikliği yok. Ben mevcut müşteriler için olan paketi seçtim. 76 lira gibi bir ücreti var sanırım. TV tüm kanallar + bahsettiğim internet bağlantısı. Ağustos ayında ücreti 2,5 TL artacak benim paketimin, telefon hattını da kullanıyoruz biz Türksat üzerinden, o bu pakete dahil değil.

Mevcut Müşterilere Özel <br>100'ünüzü Güldüren Kampanyası | Kablo

Bu kampanyaya mı geçtin?

Aynen, doğrudur.

En az 23 aydır müşteri olma şartı olduğundan dolayı ben de bu kampanyanın yeni versiyonuna geçtim. (2 aydır müşteriyim)

Geçtiğim kampanya: 100'ünüzü Güldüren Kampanya | Kablo

Daha önce Hızlı ve Sınırsız; 25Mbps AKN'siz kampanyadaydım ve 85,99 TL ödüyordum.

Şu an 89,99 TL'ye, saat 19:00 - 00:00 arası 25Mbps, diğer saatler 100Mbps ve 5Mbps upload, kotasız bir kampanya kullanmak benim için daha avantajlı oldu. Bir de KabloTV bağlayacaklar 2-3 güne. Tadından yenmez :)
Sizce 86 TL 50 mbps tam sınırsız mi yoksa 76 TL bu mu?

Elbette 100Mbps olan dostum. Çünkü sadece 5 saat 25Mbps'e düşecek, diğer saatler 100Mbps ve kotası yok. Upload hızı da 5Mbps.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı