Kablonet Taahhütlü Paket Yılbaşından Sonra Aynı Kalır mı?

emreyksl78

Hectopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere Kablonet yeni fiyatlarını açıklamadı. Açıklandığında fiyatların artmasından korkuyorum bunun için bende oradan ucuza 50 veya 100 Mbps paket alsam 2 sene taahhüt ile, yıl başında AKK kalkar mı ve fiyat artışı olur mu?

Şu an Türk Telekom kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sözleşme maddelerinde, yılbaşından sonra kota ilgili bir madde yoksa, geçebilirsiniz. Taahhüt süresince hiçbir fiyat yükselmesi yapılamaz.

Kablonet müşteri hizmetlerinin bana aktardığına göre akk/akn olan paketler ile ilgil Ocak 2019'un ilk haftası çıkacak olan yeni kampanyalar ile durum neteleşebilirmiş. Halen net bilgi vermiyorlar maalesef.

Bilmediğimden soruyorum maruz görün AKN li ve Kotalı paketleri var aralarında hız, hizmet gibi her hangi bir fark var mıdır ?
Başka bir mesajımda ilk mesajınızda sormuş olduğunuz konuyla ilgili bir açıklama yaptım az önce. Buradan ilgili mesaja gidebilirsiniz. AKN kısaca; kotan dolduktan sonra hız düşmesi demek, kotalı paketler ise kotanız dolduktan sonra kullandığınız tarifeye göre ya internetinin kesilmesi ya da yeniden kota alarak ekstra ücret ödemeniz demektir. Her ikisinin de hızları aynı ise ve ekstra ücret ödemek istemiyorsanız AKNli paketi, hız benim için önemli hızım düşmesin ücret sorun değil diyorsanız kotalı paketi tercih etmeniz yerinde olacaktır. Aralarındaki farklar bunlar ve burada seçim müşterinin tercihine kalıyor. Önceliğiniz ne ise ona göre tercih yapmanız yararınıza olacaktır. Hız konusunu siz seçiyorsunuz ancak hizmet konusunda fark olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı