KabloNET televizyondan ekstra ücret alıyor mu?

ProXory

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
KabloNET bugün bağlandı televizyonu açtığımda kanalların yanında sarı Türk lirası simgesi çıkıyor ekstra bir ücret mi alınmaz değil mi? Kullananlar bir yardımcı olabilir mi?
IMG_20200307_123832.jpg

O kanallar açılıyorsa sorun yoktur. Ekstra ücret ödemezsiniz. Ekstra ücret ancak paketinizi değiştirirseniz çıkar.

Şifreli kanalları temsil ediyor o simge ancak açık da olabilir o kanallar. Dijital yayın olduğu için öyle gösteriyor sanırım. Kullandığın cihazla alakalıdır o.

Paketini değiştirmediğin sürece ek ücret ödemezsin. Paketine tanımlı olmayan kanallar açılmıyor zaten.

Bende 100 güldüren kampanyasını kullanıyorum Kablonetin. Hiçbir sıkıntı olmaz ekstra ücret kesilmiyor. Siz hangi tarifeyi kullanıyorsunuz?
Bende 100 Güldüren bağlattım.

İzleyemiyor iseniz mevcut paketinize dahil olmayabilir bu kanallar. Fakat izleyebildiğiniz bir kanal için sizden ekstra ücret almıyorlar.
Bein Sport hariç hepsini izleyebiliyorum. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı