Kablonet üzerinden paket önerisi

Mümkünse test yapıp sonuçları paylaşabilir misiniz?

Bana da öyle geliyor çünkü DOCSIS ile yayıncılık yapanda vardı yani zamanında diye biliyorum Nitro upload gibi paketler var mesela yani.

Şu anda bu yeni gelen h&d NE1611C modemini istedim özellikle 401'den daha iyi olduğunu duymuştum bakalım ne olacak modemim yandı dün gece itibarıyla de 😅
Yeni gördüm mesajı, bende o modemden var ve hiç iyi değil 100/20 pakette, tavsiyem ortalama bir router edinip modemi bridge modda kullanmak olacaktır. İnterneti modemden alınca hız çok dalgalanıyor bazen 0 çekiyor.

Yeni gördüm mesajı, bende o modemden var ve hiç iyi değil 100/20 pakette, tavsiyem ortalama bir router edinip modemi bridge modda kullanmak olacaktır. İnterneti modemden alınca hız çok dalgalanıyor bazen 0 çekiyor.
Öyle bir planım vardı zaten olmazsa öyle bir şey yapacağım

netmaster mı yoksa hong kong mu daha iyi ?

Öyle bir planım vardı zaten olmazsa öyle bir şey yapacağım

netmaster mı yoksa hong kong mu daha iyi ?
Netmaster kullanmadım, ama şu an kullandığım modem iyi değil bu yüzden router kullanıyorum.

Netmaster kullanmadım, ama şu an kullandığım modem iyi değil bu yüzden router kullanıyorum.

Ben Netmaster kullanıyordum dün itibariyle yanmış durumda strese gelmiyor içinde küçücük antenler var almaya değer mi bilmiyorum yani

Merhaba hocam şu anda modem ve tarifeyi değiştirdim eskiye nazaran çok daha iyi ve stabil çalışıyor tam verim alabiliyorum cihazdan

Biraz ayar yaparken sinir krizi geçirsemde hallettim arayüzü rahat

Son düzenleme:

Geri
Yukarı