Kablonet üzerinden paket önerisi

Docsis 3.0 için en fazla 100/5 alabilirsiniz. Teyit etmek için müşteri hizmetlerinden yada alt yapı sorgulamasindan yapabilirsiniz.
Hocam ben de gpn yok ve docsis ile 100/20 alıyorum yanlış bilgi

Hocam ben de GPN yok ve DOCSIS ile 100/20 alıyorum yanlış bilgi

Mümkünse test yapıp sonuçları paylaşabilir misiniz?

5'ten yüksek upload için GPON isteniyorsa ilginçmiş bayağı.

Bana da öyle geliyor çünkü DOCSIS ile yayıncılık yapanda vardı yani zamanında diye biliyorum Nitro upload gibi paketler var mesela yani.

Şu anda bu yeni gelen h&d NE1611C modemini istedim özellikle 401'den daha iyi olduğunu duymuştum bakalım ne olacak modemim yandı dün gece itibarıyla de 😅

Mümkünse test yapıp sonuçları paylaşabilir misiniz?

Bana da öyle geliyor çünkü DOCSIS ile yayıncılık yapanda vardı yani zamanında diye biliyorum Nitro upload gibi paketler var mesela yani.
Tabii ki, verdikleri modemi bridge modunda kullanıyorum. Benim routerım Keenetic City ve wan portundan en fazla 95Mb/s destekliyor.
1679234523723.png

Son düzenleme:
Docsis için yazan kısma bakın.
Sınırsız tarifler 100/20 varmış üstü için gpon isteniyor. Ben abone olduğumda yoktu. Bilgiler sürekli güncelleniyor.
Önceden hocam 20 vermiyprdu zaten 10 veriyordu sadece oda nitro upload paketlerinde

Tabii ki, verdikleri modemi bridge modunda kullanıyorum. Benim routerım Keenetic City ve wan portundan en fazla 95mbps destekliyor.
Hangi modem vardı sizde?

Docsis için yazan kısma bakın.
Sınırsız tarifler 100/20 varmış üstü için gpon isteniyor. Ben abone olduğumda yoktu. Bilgiler sürekli güncelleniyor.

Dosya Ekleri

• E358701D-55A4-4B3C-9425-1795949B632B.png
    E358701D-55A4-4B3C-9425-1795949B632B.png
    247,7 KB · Görüntüleme: 23
Önceden hocam 20 vermiyprdu zaten 10 veriyordu sadece oda nitro upload paketlerinde

Hangi modem vardı sizde?
hong kong NE1611C diye bir model. Router olarak kullanırsam çok kötü, hiç stabil değil. O yüzden bridge modunda kullanıyorum onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı