Kablonet ya da başka ISS tavsiyesi

Yaklaşık 5 aydır 75-4 paketini kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Eğer sorun yaşarsan da taahhüt yok. İstediğin zaman iptal edebilirsin.
Facebook sayfalarına sor hocam zarar etmezsin bi öğren, belki iyi hız veriyorlardır. Bana 75 Mbps veriyorlar.
Dediklerinizi anlıyorum ama benim altyapım 16 Mbps hızında diyorum ya neden gidip de 75 Mbps hızındaki bir tarifeyi alayım? Yukardaki yorumlarda da belirttim 16 Mbps hız aldığımı ama ben de araştırdım, Netspeed'in çok güzel tarifeleri var fakat benim oturduğum yerde bu tarifeler işe yaramaz. En fazla 20 Mbps'e kadar, ondan sonrası yok :D Ama ilerideki seferlerde düşünülebilir. Neden mi, 24 Mbps hız AKN-AKK yok fiyat 50 civarı. Ben bu parayı TTTNET'e sadece 8 Mbps 50 AKN'yle veriyordum. Adamlar efsane kazık atıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediklerinizi anlıyorum ama benim altyapım 16 Mbps hızında diyorum ya neden gidip de 75 Mbps hızındaki bir tarifeyi alayım? Yukardaki yorumlarda da belirttim 16 Mbps hız aldığımı ama ben de araştırdım, Netspeed'in çok güzel tarifeleri var fakat benim oturduğum yerde bu tarifeler işe yaramaz. En fazla 20 Mbps'e kadar, ondan sonrası yok :D Ama ilerideki seferlerde düşünülebilir. Neden mi, 24 Mbps hız AKN-AKK yok fiyat 50 civarı. Ben bu parayı TTTNET'e sadece 8 Mbps 50 AKN'yle veriyordum. Adamlar efsane kazık atıyorlar.
Kendine uygun ADSL tarifeler de mevcut dediğim gibi Facebook sayfasına mesaj atarsan yardımcı olurlar. Zaten internet alırken önce ne kadar ilgili olduklarını görmek ve paketler hakkında bilgi almak şart.

Sana en uygun paketi 12 ay sabit fiyat garantisi ile taahhütsuz veriyorlar yani sen sınırsız 16 Mbps aldın diyelim, 2019'da da fiyatı aynı olacak. Türk Telekom da uzun süredir bizi kazıklıyor farkındaydım ama bir şey yapamıyordum. Ama artık yetti, gerek oyundaki pingler, gerek internet yavaşlığı ben de Netspeed'i gördüm. İlk Türknet'i gördüm ama gerek ilgisizliği ile ilgili şikayetler, gerek Netspeed 75 verebilirken saha dolabına olan 40 metre mesafem, gerek VDSL altyapım ile 16 Mbps vermesi 65 TL'ye açıkçası pek cazip gelmedi ki aynı fiyata Netspeed'den 75 Mbps 200 AKK alabiliyorum ve AKK bittiğinde bile 16'dan yüksek hız alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sadece memnuniyetimi dile getirdim :) Adsl tarifelerine bakarsan fiyatlar 40 50 tl civarı seyrediyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı