Kablonet yeni modem kurulum

Hocam size yardımcı olmak isterdim ama interneti bağlatalı rahat 1.5 yıl geçmiştir. O yüzden ilk kurulumuyla ilgili hiçbir şey hatırlamıyorum.

Siz en iyisi müşteri hizmetlerini arayın.
Bende de cihaz var şuan ama modem kurulumu için lazımdı lanet 33zn modeli illallah ettirdi

Arayıp MAC adresini verin. Ama çok yardımcı olmuyorlar. Hele kullandığınız modem Netmaster değilse.

Arayıp MAC adresini verin. Ama çok yardımcı olmuyorlar. Hele kullandığınız modem Netmaster değilse.
Netmaster aldığım cihaz :401 modeli

Almadan önce satan kişiden MAC adresini aldım sorgulattım geçiş için bir sorun olmadığını söyledi
Bir şey garibime gitti ücret vs talep ediyorlar mı?
Önceden yapmadığım için tecrübem yok ama ücret vs bir şey talep ediliyor mu

Yeni aldığı modem Netmaster bence yardımcı olurlar.

Hepinize tek tek teşekkürler bugün modemi teslim aldım ve ilk işim 126'yı aramak oldu güce bağladım kabloyu da benden hat sahibi bilgilerini istediler verdikten sonra MAC adresini verdim dediler ilerleyen dakikalarda cihazınız bağlantı kuracaktır iyi günler dilerim deyip telefonu kapattı yaklaşık 5-6 dk sonra modem restart atıp internete bağlandı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı