Kablonet'e geçilir mi?

Mrtotc

Decapat
Halihazırda Superonline 25 Mbps sınırsız internetim var ve yakın zamanda taahhüt bitmek üzere beni arayıp duruyorlar bu arada ben de araştırma yaptım ve KabloNet alt yapısının oturduğum yerde olduğunu öğrendim. Sizce KabloNet güldüren 100 kampanyasına geçmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Halihazırda Superonline 25 Mbps sınırsız internetim var ve yakın zamanda taahhüt bitmek üzere beni arayıp duruyorlar bu arada ben de araştırma yaptım ve KabloNet alt yapısının oturduğum yerde olduğunu öğrendim. Sizce KabloNet güldüren 100 kampanyasına geçmeli miyim?

Kablonet kullanmaya başlayalı 1 hafta oluyor. Hızları gerçekten harika. Tek sorun modemin kalitesi. Modem 3-4 metre sonrasında çekim gücü azalıyor ve bazen kopmalar oluyor. Genel anlamda fiyatına ve hızına göre harika.

Kablonet kullanmaya başlayalı 1 hafta oluyor. Hızları gerçekten harika. Tek sorun modemin kalitesi. Modem 3-4 metre sonrasında çekim gücü azalıyor ve bazen kopmalar oluyor. Genel anlamda fiyatına ve hızına göre harika.
Hocam o birazda sizin modemi konumlandırmanızla alakalı olabilir teşekkürler yorum için.
Evet, 100Mbps alıyorum stabil.
Harika o zaman düşünmeden geçiyorum teşekkürler.

Geçmenizi tavsiye ederim. Bizde yok ve getirmiyorlar. İmza toplayıp gittim fakat nafile. Adamlar getirmiyor.

Halihazırda Superonline 25megabit sınırsız internetim var ve yakın zamanda taahhüt bitmek üzere beni arayıp duruyorlar bu arada bende araştırma yaptım ve kablo net alt yapısının oturduğum yerde olduğunu öğrendim. Sizce kablo net güldüren 100 kampanyasına geçmeli miyim?
Herkes sadece müşteri yorumu yapmış ama kimse teknik detaylardan bahsetmemiş.

Öncelikle eğer Süperonline FTTH'de iseniz hiç geçmeyin. KabloNet'de Fiber değil bakır altyapıya geçeceksiniz. Coax kablosu modeminize girer. Açıkçası hızları yükseltilmiş VDSL diyebiliriz. Eğer Süperonline FTTH'de iseniz geçmeyin. Ama Süperonline'ı ADSL veya VDSL olarak kullanıyorsanız geçebilirsiniz.

Modem kalitesi memnun etmeyebilir. Kablosuz anlamında sıkıntılı cihazlar bana göre. Kablo bağlandığınızda konfora kavuşuyorsunuz. Tavsiyem eğer geçeceksiniz ekstra bir router alın ve Kablosuz'u onun üstünden sağlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı