Kablonet'in hangi tarifesi iyi?

@Talha murat Merak ettiğimden sorucam Kablonet çalışanı mısınız babanızın firması olsa böyle savunmazsınız hocam :)

Hayır yani ben çok tanıdığım kullanıyor arkadaşlarım da dahil hepimiz ortak firmaya başvurduk hiçbirimiz sorun yaşamadık modeme gelirsek 2.4 g 2 çektikten sonra Allah sabır versin oluyor kullanılcaksa 5 GHz kullanılır bu modemde.

Hocam, nacizane fikrim bulaşmayın Kablonet'e. Ağ bağlantısı anten kablosuyla yapılıyor ve verdikleri modem ininity 401 adlı modem. Kendisinin çekim alanı çok düşük. 2 oda geçince çekmiyor. Bununla ilgili internette birçok şikayet var. Kendi yaşadığım bir problem ise günde en az 2 kez kopma olması. Abartısız her gün en az 2 kez kopma yaşıyorum.

Hiç sorun yaşamamış kullanıcılar illa ki olur. Ama bu modem sorunu canınızı çok sıkabiliyor. Ek bir şey ise pinginiz yüksek olabiliyor.

@Talha murat çok mu kızdın? :(

Koaksiyel kablonun sorunu nedir gözünüzde küçültmeyin gigahertz bandında komünikasyon için kullanılıyorlar.

Hayır yani ben çok tanıdığım kullanıyor arkadaşlarım da dahil hepimiz ortak firmaya başvurduk hiçbirimiz sorun yaşamadık modeme gelirsek 2.4 g 2 çektikten sonra Allah sabır versin oluyor kullanılcaksa 5 GHz kullanılır bu modemde.

Herkesin cihazı 5 GHz desteklemeyebiliyor.Türkiye'de internet servisleri hiç stabil değil mesela A kişisi memnunken B kişisi sövebiliyor maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı