Kablonet'te bir sorun mu var?

anakin0

Hectopat
3 Yıldır sorunsuz çalışan internetim bu 1 hafta içerisinde oldukça fazla sorun çıkarıyor acaba Kablonet'te bir problem mi var? Hız testi yaptığımda sonuçlar gayet normal çıkıyor ama bazı uygulamalarda, sitelerde, oyunlarda oldukça sorun yaşıyorum, özellikle Discord, Twitch ve Steam'de.

Evet sorun var. Benim de 1 haftadır böyle. Ekşi Sözlük'te falan da yazılmış baya. Dün aradım ekip gelecek dedi ama düzelmedi. Bugün tekrar aradım bu sefer de operatör çıkıyor sorun ilerleyen saatlerde düzelecek diyor ama düzelmedi hala. Bekleyeceğiz bakalım umarım yakında çözerler.

Umarım bir an önce sorun düzeltilir. Birkaç ay içerisinde Kablonet'e geçecek ve şu anda Kablonet altyapısını kullanan bir kullanıcı olarak en çok kullandığım platformlarda sorun yaşamak istemiyorum.

Ben sorun yaşamıyorum ama sorun yaşayanlar var. Bugün şöyle bir konu açılmıştı.

Türkiye geneli tüm ISS'lerde olmakla birlikte (çoğunluğu Kablonet kullanıcısı, ama her ISS'den sorun yaşayan var) 1-2 haftadır sorun var. Yakın zamanda çözeceklerini düşünüyorum. Kimileri bu sorundan hiç etkilenmedi bile. Fakat etkilenen olmadığı gibi, aynı zamanda etkilenenler de var.

3 Yıldır sorunsuz çalışan internetim bu 1 hafta içerisinde oldukça fazla sorun çıkarıyor acaba Kablonet'te bir problem mi var? Hız testi yaptığımda sonuçlar gayet normal çıkıyor ama bazı uygulamalarda, sitelerde, oyunlarda oldukça sorun yaşıyorum, özellikle Discord, Twitch ve Steam'de.

Bilmem 🤔. Ben Türk Telekom VDSL2 kullanıyorum. 5ping 48down 7.6up alıyorum. Yıllar sonra dün gece 15-20DK ping 50'lere çıktı. Download 0.70'lere düştü ama arayıp bildirdikten sonra modem otomatik yeniden başlatıldı ve düzeldi. Sizi bilemem .d.

Steam mağaza sayfası yüklenmiyor bazen. Nvidia Geforce Experience uygulaması güncellemeyi indirmiyor. Bazı siteler çok geç açılıyor. 4 senedir yaşadığım sıkıntı kadar sıkıntıyı son 1 haftada yaşadım Kablonet ile, çok acayip.

Geri
Yukarı