Kablonet'ten Dev Hizmet: ADSL

Seni komik şey TurkNet ile PC kırmama chaleneg.

Senin alt yapın düzgün kaldırmıyorsa TurkNet'in suçu yok ve senin kötüyse her yerde kötü olacak diye bir şey yok adamlar Netflix, Steam, SpeedTest üzerinden Türkiye'nin en hızlı internet ünvanını taşıyor şu an.

VDSL 24mgps(YALIN) ile anlaştım 137₺
Bu insanların teknoloji bilgisi bu kadar ve biz, teknoloji bilen insanlar bu firmaları boş verdikçe bu firmalar daha çok bilmeyen insanı sömürüyor.
Bahsettiğim mevzu tam olarak bu işte. Adama 24 Mbps interneti 137 liraya satmışlar. Her iddiasına varım bir de taahhüt vardır 24 ay. İndirimli fiyattır bu. TT gibi firmaları başı boş bırakınca, serbest piyasa abiiii istediği fiyatı verir deyince hikaye buna dönüyor.

Komedi.
1 yıl boyunca 16 Mbps ADSL kullandım ve şunu diyebilirim; VDSL altı kurtarmıyor, en az 50 Mbps internet şart.
Şuan Kıbrıs'tayım. Türkiye'deki internetimi özledim. 20 mbps internet 100 TL ve en ucuzu da bu burada. Ha oyunlar için uygun değil. Çok ping ve paket kaybı oluyor. P2P, pingsiz internet istiyorsan o da min, 200 liradan başlıyor.

Şuan kullandığım internet 10/10. 240 lira. Oyun oynarken ping sorunundan sinir krizi geçirmemek için bu pakete geçtim. Türkiye'deki internetim 75-80/7 mbpsdi. Gerçekten arıyorum o interneti.

ADSL mi? :D Bir de "beklenen" diye yazmışlar.

Mağara adamları bile VDSL'e geçiş yaptılar ülke olarak bizde hala ülkenin %90'ı ADSL kullanıyor. İnternet çağında yürümek yerine emeklemeyi tercih ediyoruz hatta ne emeklemesi sürünmeyi.

Geri
Yukarı