Kablonet'ten Turkcell Superonline'a geçmeli miyim?

DarkflaxeTR4406

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox One X Jedi Fallen Order Edition 1TB 4K UHD
Xbox 8.Nesil kontrolcü 2x
LG 42LD45ZA FHD TV
Kablonet'in 6 yıllık müşterisiyim. 25 Mbps download 2 Mbps upload olarak kullandım bu 6 yıl boyunca. Taahhüdüm ekim ayında bitiyor. Ve yeni ücret 66 TL'den 90 TL'ye yükseliyor. Bence bu fiyat çok 25 Mbps downlod ve 2 Mbps upload için. Bugün araştırırken Turkcell Superonline'ın 100 Mbps download 10 Mbps upload olan, TV+ extra içeren ve fiber bir paketini gördüm. Fiyatı 199 TL idi. Turkcell'e geçmeli miyim sizce? Şimdiden teşekkürler.

Kablonet'in 6 yıllık müşterisiyim. 25 Mbps download 2 Mbps upload olarak kullandım bu 6 yıl boyunca. Taahhüdüm ekim ayında bitiyor. Ve yeni ücret 66 TL'den 90 TL'ye yükseliyor. Bence bu fiyat çok 25 Mbps downlod ve 2 Mbps upload için. Bugün araştırırken Turkcell Superonline'ın 100 Mbps download 10 Mbps upload olan, TV+ extra içeren ve fiber bir paketini gördüm. Fiyatı 199 TL idi. Turkcell'e geçmeli miyim sizce? Şimdiden teşekkürler.

Evet geçmelisin ama TV+ kutuları sıkıntılı oluyor bazen dikkat et.

Kesinlikle Superonline geçmelisiniz.
Eğer firma test merak ediyor iseniz.
CMD yonetici aç.
Tracert 146.66.155.1
Tracert 1.1.1.1
Tracert 8.8.8.8
Tracert www.meta.com
Pinglerini gorebilirsibniz sonra Superonline geçerekten de pingleri gorup en düşük kim veriyor ise onu tercih edin.
Superonline altyapısında Kablonet-Vodafone-Millenicom mevcut. Kararını ona gore veriniz. Şehir neresi?
kablonet 1000mbps
süperonline 1000mbps tarifelerine goz atarmısın.

Geç bende 8-7 yıldır kullanıyorum gayet iyi. Arada özellikle geceleri nadiren gidebiliyor kablolu bağlanırsanızda çok iyi olur.

Kesinlikle Superonline geçmelisiniz.
Eğer firma test merak ediyor iseniz.
CMD yonetici aç.
Tracert 146.66.155.1
Tracert 1.1.1.1
Tracert 8.8.8.8
Tracert www.meta.com
Pinglerini gorebilirsibniz sonra Superonline geçerekten de pingleri gorup en düşük kim veriyor ise onu tercih edin.
Superonline altyapısında Kablonet-Vodafone-Millenicom mevcut. Kararını ona gore veriniz. Şehir neresi?
Çok sağolun.Teşekkürler Şehir Ankara

Benzer KABLONET paketi 159 TL sanırım. Memnunsanız kalın. Değilseniz SÜPERONLİNE geçin.
Kablonette çok sıkıntı yaşadım

200TL'ye altyapı varsa 500MBPS veriyorlar ki TV+ olsa bile 100MBPS için 200tl abartılı.
Baktığım pakette günde 86 kuruş gibi bir ücret ödeyince 500 mbps yapılabiliyor.Ayda 26 tl oluyor.

Geri
Yukarı