KabloNet'ten TurkNet'e geçmeli miyim?

Alpha Frozen

Hectopat
Şu anda Kablonet'in internetini kullanmaktayım ve aldığım hız bu şekilde:

1639312701067.png

TurkNet'ten altyapı sorguladığımda bana vereceği hız bu şekilde:

1639312765904.png

Yaşadığım en büyük sorunlardan biri Kablonet'in saçma bir şekilde saat akşam 19:00'dan sonra interneti 10Mbps'ye düşürmeleri. Evet, yanlış duymadınız. İnternet hızı tam olarak 10Mbps oluyor. Hem de her akşam!

Şu anda kullanmakta olduğumuz internete ne kadar ödediğimizi ve sözleşmenin bitmesine ne kadar kaldığını bilmiyorum fakat her türlü TurkNet'e geçmek oldukça mantıklı geliyor. İşlemler hakkında pek bir bilgim yok ama bildiğim kadarıyla TurkNet bizim için çoğu şeyi hallediyor.

120 TL'ye kadar cayma bedelini üstleniyorlarmış. Kablonet bize ne kadar cayma bedeli çıkarır bilmiyorum.

TurkNet'in içinde sanırım televizyon kanalları bulunmuyor, ailem televizyon kanalları olsun istiyor. Bu konu için verebileceğiniz bir fikir var mı?

Kaç yıldır Kablonet kullanıyorum, artık gına geldi. Bunca zaman niçin kendime eziyet edip kullanmaya devam ediyormuşum hala anlamıyorum. İnsanları sömürüyorlar bildiğiniz.

İnternetin yavaşlığı gerçekten canımı sıkmaya başladı, aileme söyleyip TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Taahhütlü abonelik modern köleliktir. Taahhüt yapılan bir abonelik kurumu kendi sisteminin kalitesine bile güvenmez siz neden güvenip taahhüt yaptırdınız ki. Türknete geçin memnun kalmazsınız da anında iptal etme lüksünüz var sonuçta

Geri
Yukarı