Kablonet'ten Turkcell Superonline'a geçmeli miyim?

DarkflaxeTR4406

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox One X Jedi Fallen Order Edition 1TB 4K UHD
Xbox 8.Nesil kontrolcü 2x
LG 42LD45ZA FHD TV
Kablonet'in 6 yıllık müşterisiyim. 25 Mbps download 2 Mbps upload olarak kullandım bu 6 yıl boyunca. Taahhüdüm ekim ayında bitiyor. Ve yeni ücret 66 TL'den 90 TL'ye yükseliyor. Bence bu fiyat çok 25 Mbps downlod ve 2 Mbps upload için. Bugün araştırırken Turkcell Superonline'ın 100 Mbps download 10 Mbps upload olan, TV+ extra içeren ve fiber bir paketini gördüm. Fiyatı 199 TL idi. Turkcell'e geçmeli miyim sizce? Şimdiden teşekkürler.

Çok sağolun.Teşekkürler Şehir Ankara
Ankarada en iyi olan pinglerde
Millenicom nedeni şu arkadaşım süperonlienden geçti hız ping olarak daha menmun. Tercih sizin. Ama tv paket vb derseniz sol takibi.
1663946598077.png

1663946623054.png

Sol en altaki.
Arkadaşımın sol altyapı fiber 24mbps tarifeli paket hızı.
Bende milleni kullanıcısyım tt de mevcut milleni daha iyi. https://www.youtube.com/channel/UClywOP41MCzuByuAtoD9Q7A linkden gorebilirsiniz.

O zaman geç türknetide çok övüyolar ona da bakabilirsin fiyatları ucuzdu.

TurkNet 170TL aşırı pahalı. Ankara'da düşük gecikme sunan firmalar. Milleni-sol

Benim bulunduğum binadaki altyapı çok yeni 9 ay oldu daha altyapı çekileli.Arkadaşınızın bulunduğu yerdeki altyapı eski olabilir.Benim bulunduğum binadaki çoğu kişi Superonline'a geçti.Hiçbir sorun yaşamıyorlar.

Ankarada en iyi olan pinglerde
Millenicom nedeni şu arkadaşım süperonlienden geçti hız ping olarak daha menmun. Tercih sizin. Ama tv paket vb derseniz sol takibi.
Eki Görüntüle 1525520
Eki Görüntüle 1525521
Sol en altaki.
Arkadaşımın sol altyapı fiber 24mbps tarifeli paket hızı.
Bende milleni kullanıcısyım tt de mevcut milleni daha iyi. https://www.youtube.com/channel/UClywOP41MCzuByuAtoD9Q7A linkden gorebilirsiniz.

TurkNet 170TL aşırı pahalı. Ankara'da düşük gecikme sunan firmalar. Milleni-sol
Çok teşekkürler.

Sorgulama yaptınız mı? Ve bir de fiber getirmeleri için başvuru yapabilirsiniz arayıp.
Yaptım. Aramayı da deneyeceğim zamanın olursa.Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı