Kablonet'ten TurkNet'e geçiş yapılır mı?

İnternet kablolu ise tabii ki yaramaz. Wi-Fi adaptörü bu.

Yukarıda yazdıgım gibi kablolu kullanıyorum. Buna ragmen pinglerim 60'larda. Eyer 1GB'ye gecersem en azından 30ları falan gorebilir miyim?

İnternet kablolu ise tabii ki yaramaz. Wi-Fi adaptörü bu.

Şu anki Speedtest sonuçlarınızı atar mısınız?

5 dakikaya atıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-07 124925.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-07 124925.png
    40,2 KB · Görüntüleme: 22
Yukarıda yazdıgım gibi kablolu kullanıyorum. Buna ragmen pinglerim 60'larda. Eyer 1GB'ye gecersem en azından 30ları falan gorebilir miyim?

5 dakikaya atıyorum.

1712483720329.png

Ben bu değerleri alıyorum (kablosuz ağ ile, modemle aramda iki duvar var). Fark bence belli oluyor. Seçim size kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sonuçları attım sizce bu ping degerinden daha fazla alabilir miyim? Fortnite da rankım champion ve 60 ping ile oyunum kasıyormus gibi hissediyorum eğer gecersem bu internete verdigim paraya ping degerlerim deger mi?

Eki Görüntüle 2161618 ben bu değerleri alıyorum (kablosuz ağ ile, modemle aramda iki duvar var). Fark bence belli oluyor. Seçim size kalmış.

Sağ olun yardım ettiginiz icin. Pinginiz 2 gailba oldukca iyi gozukuyor teşekkürler.

Konuya mesaj yazan ve yardım eden herkese teşekkür ederim. Hayırlı pazarlar dilerim.

Download ya da upload yükselirse pingin düşmez serverin uzaklığına bağlı bir durum TR için pingin gayet normal belki altyapıdan dolayı taş çatlasın 10 ping düşer
Ekstradan 50 ping oynuyorum gayet akıcı Free Build atabiliyorum piskilojik olabilir.

Sonuçları attım sizce bu ping degerinden daha fazla alabilir miyim? Fortnite da rankım champion ve 60 ping ile oyunum kasıyormus gibi hissediyorum eğer gecersem bu internete verdigim paraya ping degerlerim deger mi?

Sağ olun yardım ettiginiz icin. Pinginiz 2 gailba oldukca iyi gozukuyor teşekkürler.

Konuya mesaj yazan ve yardım eden herkese teşekkür ederim. Hayırlı pazarlar dilerim.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Download ya da upload yükselirse pingin düşmez serverin uzaklığına bağlı bir durum TR için pingin gayet normal belki altyapıdan dolayı taş çatlasın 10 ping düşer.
Ekstradan 50 ping oynuyorum gayet akıcı Free Build atabiliyorum piskilojik olabilir.

Piskilojik degil. Gearup booster kullandım bir süre pingim 40'larda falandı oyun sanki 80 FPS'ten 165 cıkmıs gibiydi ki 400 FPS'lerde oynuyorum oyunu.

Geri
Yukarı