Kablosuz ağ adaptörü tavsiyesi

jeffstrongman

Zeptopat
Daha fazla  
MSI B450M V Pro Max anakartımda Wi-Fi adaptörü olmadığını öğrendim. :( Bu sebeple yeni sistemimi internete bağlayabilmek için bir ağ adaptörüne ihtiyacım var. USB şeklinde tak çıkar olması ve kaliteli olması önceliklerim. Dark RangeMax Nano 150Mbit/s 802.11b/g/n Kablosuz Ağ Adaptörü (DK-NT-WDN150NAN5) | Teknobiyotik şöyle bir şey buldum ancak kalite konusunda fark edecekse bütçemi 150-200 bandına kadar da çıkartabilirim.
Adaptör konularında TP-Link her zaman daha kalitelidir. 1 yıl önce 80 TL'ye almıştım. Oldukça güzel 1 yıldır kullanıyorum.
Screenshot_2021-08-19-12-09-35-28_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg

Ana amacınız oyun ise bu adaptörler problem çıkartır. Anladığım kadarıylada bir kablo problemi yaşıyorsunuz Powerline ürünler sizin için daha sağlıklı olacaktır.

wifi ile kasa aynı odada, arada yarım duvar ve 10 metre civarı mesafe var. Yüksek hızlı internet kullanıyorum ve hız önemli benim için. Oyun ana amacım.
bu tarz bir şey işimi görür mü yoksa biraz daha mı çıkmalıyım?

Hocam, bunlar yerine kasanın içine takılan WiFi ve Bluetooth kartlarına da bakabilirsiniz. Fiyat biraz yüksek olabilir fakat değer, bence. İleride ben de böyle bir takviye yapacağım...

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı