Çözüldü MSI B450M V Pro Max anakart Wi-Fi görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jeffstrongman

Zeptopat
Daha fazla  
Selamlar,
FreeDOS yeni kasama USB'den Windows 10 yükledim. Ancak Windows 10 yüklerken internete bağlanamadığım için sürücüleri otomatik indirimedi, yarı bir kurulum sağladı.
Aygıt yöneticisnden kontrol ettiğimde Wi-Fi ile alakalı bir sürücü göremiyorum. Bilgisayarım Wi-Fi'yi görmüyor yani. Sürücü eksikliğinden dolayı olduğunu düşünüyorum. Biraz araştırdım ancak çözümü bulamadım. Yeni sistemime Wi-Fi sürücü nasıl yükleyebilirim? Yoksa başka bir problem mi var? Anakart modelimi araştırıp sitesinden sürücüleri indirip USB ile attım ancak sorun yine çözülmedi.
Anakart modelim MSI B450M V Pro Max.

Çözüm
Anakartınızda dahili Wi-fi modülü var mı? Yoksa zaten görmez. Adaptör almanız gerekiyor.
Anakartınızda dahili Wi-fi modülü var mı? Yoksa zaten görmez. Adaptör almanız gerekiyor.

Çözüm
Wi-Fi modülü olmadığı için göremiyor öyleyse kablosuz ağı. Gidip bir Wi-Fi adaptörü alıp sorunumu çözebiliyorum anladığım kadarı ile
Aynen öyle hocam. USB adaptör alabilirsiniz. Böylece kablosuz ağa bağlanabilirsiniz.

Kasa arkasındaki soketlerden bir tanesine takacağım sanırım. Çok teşekkürler hocam, çok yardımcı oldunuz.
Bunun için konu açıp tavsiye isteyebilirsiniz. Bütçe belirtip yeni konu açın. Dediğiniz gibi istediğiniz USB porta takıp kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı