Kablosuz Ağda Google Play ve Youtube Yavaş Çalışıyor

Klargus

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar,
Kablosuz ağımda Youtube'taki videolar ve Google Play'deki uygulamalar yavaş iniyor. Google Play'de 100 KB/sn oluyor en iyisi. Modemim Everest SG-1550. Google DNS işe yaramıyor. Modem bana çok yakın. Bu da hız testi:

uploadfromtaptalk1455483823175.png

Sorunum devam etmekte. Kabloludan test yaptım ve değerler normal.

O sorun bende de var. Bazen iyi indiriyor bazen de yavaş sanki mobil 2G hızında indiriyor. Bilgisayarda hızlı iniyor. Her telefonla denedim.

Aynı sorun bende de var. Normal indirmeler çok hızlı ama google play çok yavaş indiriyor. Eskiden böyle değildi. Yok mu yardımcı olabilecek ?

Bu sorun genel mi? Her telefonla tek tek denedim sadece Google Play bir şey indireceğim yavaş indiriyor. Youtube sıkıntı yaşatmıyor.

Evet arkadaşlar aynı sorun bende de var, mobil veriden çok hızlı indirme yapmasına rağmen Wifi'den çok yavaş indiriyor. Diğer google hizmetlerinde bi sıkıntı yok, yalnızca play store da sıkıntı. Artık uygulamalar çok büyük boyutlu olduğu için sürekli operatörden indirme yapmamız mümkün olmuyor, çözümünü bilen varsa yardımcı olursa seviniriz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı