Turkcell Superonline Google ve videolarda yavaş çalışıyor

TursuluPasta

Hectopat
Daha fazla  
35 indirme verdiler. 40 alıyoruz. Her marka telefonla denedim. Bilgisayardan kablo ile bağlıyım, yine de yavaş. Google'da bir şey aratıyorum, normalden fazla bekletiyor. Video izlerken cozunurluğu düşürmezsem kasıyor. Boyle bir sorun oyunlarda yok. Pingim çok düşük. Wi-Fi ile bağlanırsam daha çok hissediliyor. Müşteri hizmetlerini neredeyse her gün arıyoruz. Oradan bir şeyler yaptık diyorlar ama düzelmiyor. Ne yapmamız gerek?

35 indirme verdiler. 40 alıyoruz. Her marka telefonla denedim. Bilgisayardan kablo ile bağlıyım, yine de yavaş. Google'da bir şey aratıyorum, normalden fazla bekletiyor. Video izlerken cozunurluğu düşürmezsem kasıyor. Boyle bir sorun oyunlarda yok. Pingim çok düşük. Wi-Fi ile bağlanırsam daha çok hissediliyor. Müşteri hizmetlerini neredeyse her gün arıyoruz. Oradan bir şeyler yaptık diyorlar ama düzelmiyor. Ne yapmamız gerek?
Aramıza hoşgeldiniz sol fiber mağdurları olarak...

Sansüronline'a hoş geldin hocam. İsterse internet hızın 10.000 Mbps olsun, Superonline yani sansüronline böyle.
Ben de hiç bir sansür yok. Twitch, youtube, İDM, Steam, Origin, Battlenet, Ubisoft, Epic indirmelerinde, netflix Frankfurt çıkışlarında vs hiç bir yavaşlama, engelleme ve dalgalanma yok. Bilgisayardaki kaynak izleyicisinden baktığımda bile böyle bir yavaşlık söz konusu değil.

Son düzenleme:
4 yıl olacak fiber kullanıyorum bu sorunları yaşamadım hiç. Tüm cihazlarda bu gecikme varsa müşteri hizmetleri gelip paşa paşa bakacak modem mi arızalı alt tesisatta mı sıkıntı var alt yapısal mı inceleyecek. 25mbit internete sahibim 1080p video izliyorum anlık doluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı