Kablosuz Dualshock 4 PC'ye Nasıl Bağlanır?

Dudilamasyon1

Hectopat
Yer
Aydın
Merhaba. Geçen günlerde Dualshock 4 aldık. Çok güzel sorunsuz geldi. Bilgisayara bağlarken de hiç sıkıntı olmadı. Ama oyuna(pes 2018 ve FIFA 19) girdiğimizde kol hiç çalışmıyor. Kablolu istemediğimiz için bu uygulama işe yaramıyor. Çözüm bulursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir bluetooth adaptöre ve DS4Windows isimli programa ihtiyacınız var. Youtube'da DS4Windows programının kurulumu ve kullanımıyla ilgili pek çok kaynak bulabilirsiniz.

Peki o adaptorden memnun musunuz?
Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, şimdiye yaşadığım tek sıkıntı, kolla işim bittikten sonra kolu kapatmak -ancak bu adaptörün sorunu değil tabii ki- onu da adaptörü çıkarıp geri takarak çözdüm şimdilik. Onun dışında hiçbir sorunum olmadı, ne gecikme konusunda, ne algılama konusunda. Yine de benim söylediğim ürünü almak zorunda değilsiniz elbette, muadili başka bir adaptör de alabilirsiniz. Bu arada yanlış anlaşılmamak adına belirteyim, DS4Windows programını kablolu olarak da kullanmanız mümkün.

Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, şimdiye yaşadığım tek sıkıntı, kolla işim bittikten sonra kolu kapatmak -ancak bu adaptörün sorunu değil tabii ki- onu da adaptörü çıkarıp geri takarak çözdüm şimdilik. Onun dışında hiçbir sorunum olmadı, ne gecikme konusunda, ne algılama konusunda. Yine de benim söylediğim ürünü almak zorunda değilsiniz elbette, muadili başka bir adaptör de alabilirsiniz. Bu arada yanlış anlaşılmamak adına belirteyim, DS4Windows programını kablolu olarak da kullanmanız mümkün.
Çok teşekkür ederim.En azından kolllar çöpe gitmedi.

Hocam Bluetooth adaptör mü yoksa orjinal adaptör mü daha kaliteli çekim sağlar. Fiyat farkına değecek kadar performans verir mi sizce?
Bluetooth Adaptor dediğiniz şey bu mu?
Bu kadar pahalı bir şeye ihtiyacınız yok, ben de dualshock 4'ü pc'de kullanıyorum ve şu işimi fazlasıyla görüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı