PS4 DualShock 4 PC'ye bağlanır mı?

Steam ve Epic Store'dan oyunları DualShock4'tan oynayabiliyorum. Hiç sıkıntı yaşamadım. Steam Remote Play'den kolu tanıtıyoruz. YouTube'da videolar var bakabilirsiniz. Steam destekliyor zaten, birebir uyumlu.

Steam ve Epic Store'dan oyunları DualShock4'tan oynayabiliyorum. Hiç sıkıntı yaşamadım. Steam Remote Play'den kolu tanıtıyoruz. YouTube'da videolar var bakabilirsiniz. Steam destekliyor zaten, birebir uyumlu.
Merhaba hocam dualshoch 4 satın alacağım birkaç bir şey sormak istiyorum yardımcı olur musunuz?
1-share ve PS logosu butonları ne işe yarıyor PC de.
2- DS4 Windows programı ile tuşların işlevini değiştirebiliryor muyuz PC'de?

Merhaba hocam dualshoch 4 satın alacağım birkaç bir şey sormak istiyorum yardımcı olur musunuz?
1-share ve PS logosu butonları ne işe yarıyor PC de.
2- DS4 Windows programı ile tuşların işlevini değiştirebiliryor muyuz PC'de?
1- Çok kullanamadım, ama dokumatik ekranı fare görevi görebiliyor bazı oyunlarda. PS logosu Bluetooth'u açıyor.
2- Değiştirebiliyorsunuz. Steam üzeriden de Steam oyunları için değiştirebiliyorsunuz, orada DS4 Windows'a gerek yok.

DS4 Windows uygulaması ile kullanabiliyosun xbox kumandası olarak tanıtıyor pc'ye, ayrıyetten steam'in DS4 desteği mevcut sorunsuz olarak kullanabilirsin bende kullanıyorum bir problem yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı