Kablosuz fare çok takılıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım Logitech G PRO Wireless farem son zamanlarda çok donmaya başladı. Sürekli donma veya donmama gibi bir durum yok kafasına göre bazen çok donuyor bazen daha nadir donuyor. Donuyor derken fareyi hareket ettirirken imleç takılıyor yani sanki 1 FPS'e düşüyormuş gibi. İlk başlarda oyunun FPS'i düşüyor sanmıştım ama sadece oyunlarda olmuyor, masaüstünde de oluyor ve oyunlarda da FPS sıkıntısı yok. Bu arada fareyi kablosuz kullanırken böyle oluyor, farenin kablosunu takıp kullanınca sıkıntı olmuyor ama kablolu kullanmak istemiyorum. Eskiden üst katta olan modemi yakın zamanda bilgisayarımın yanına taşıyıp Ethernet kablosu ile bağlanmaya başladım internete. Bunu yaptıktan bir süre sonra donmaya başladı fare sorunu. Aklıma gelen her şeyi yaptım. BIOS'u güncelledim, diğer sürücüleri güncelledim, bilgisayara format attım, bilgisayardaki bütün USB girişlerini denedim, aygıt yöneticisindeki ayarları da yaptım ama hala aynı sıkıntı var.
Fareyi başka bir yerde başka bilgisayarda denerken sıkıntısız çalışıyor. Son olarak bilgisayarımda 3 farklı kablosuz fare denedim ve hepsinde aynı sıkıntı var. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam 2.4 ghz ürünleriniz bir biriyle çakışıyor olabilir. USB si mouse dan çok uzakta ise de olabilir.
Şuana kadar bi sıkıntı olmuyordu sadece son zamanlarda oluyor, zaten en yakın usb girişine kadar hepsinde denedim. Eğer dediğin gibi 2.4 ghz bir şeyle çakışıyorsa ne yapmam uygun olur? Teşekkür ederim

Şuana kadar bi sıkıntı olmuyordu sadece son zamanlarda oluyor, zaten en yakın usb girişine kadar hepsinde denedim. Eğer dediğin gibi 2.4 ghz bir şeyle çakışıyorsa ne yapmam uygun olur? Teşekkür ederim
Bu olayı ben kablosuz kulaklık kullanırken yaşamıştım. zaten kablo ile bağlıyorsanız modemi uzaklaştırıp kablo çekin pc ye

Yeni konular

Geri
Yukarı