Kablosuz fare mi kablolu fare mi?

Lawrence Barnes

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yine aklıma takılan, dahası kararsız kaldığım bir konu hakkında fikrinize ihtiyacım var. Bilgisayarımda kablolu mouse kullanıyorum ancak Valorant, LoL gibi Online oyunlarda mouse tutma alışkanlığımdan mıdır bilmem kablo monitörün ayağına falan çarpıyor rahat hissedemiyorum kendimi. Kablosuz mouse deneyimlemek istiyorum ancak kullanan var mı? Bu konu hakkında fikirleriniz neler.

Kablosuz çok daha rahat bence ama Bungee ile falan kablosuz hissi yapılabiliyor diye biliyorum kablolu mouselara ama bütçeye göre öneri yaparlar burada
Kablosuz>kablolu
Hocam kablosuz mouse ayıracak bütçem mevcut hatta aklımda bir model de var ancak şuan kullandığım kablolu mouse da gayet iyi bir mouse. Bilemiyorum ne kadar gerekli ama bir yandan da sanki kablosuz daha rahat olur gibime geliyor

Kulaklık askısı gibi bir aparatla farenin kablosunu yükseğe asmayı denediniz mi? Pek hoş bir görüntü olmayabilir ama belki rahatlarsınız.

Kabloluyu tercih ederim çünkü pil ve ya şarj derdi yoktur. Ben sinirli biriyim kablosuz farelerimi hep fırlattım ancak kablolular hiç uzağa gitmedi. Kablosuz fareler maksimum 5 ay bana yardımcı olurken şu anki kablolu farem ile 2. senemize gireceğiz.
Ben oyunlarda o kadar sinirlenmiyorum hocam işin keyif kısmındayım 😀

Kulaklık askısı gibi bir aparatla farenin kablosunu yükseğe asmayı denediniz mi? Pek hoş bir görüntü olmayabilir ama belki rahatlarsınız.

Hayır denemedim ama o görüntüyü çok kafama takarım gibime geliyor. Düzenli olmasını yeğelerim

Ekipmanlarda kulaklık ve farenin kablosuz olması büyük rahatlık. Verdiği konfor ve deneyim sonrası verdiğim paralara hiç acımadım. ☺️

Kullandığınız mouse markası nedir acaba? Söylediğim gibi çok kararsızım kablolu mouse olarak da iyi bir mouse kullanıyorum kablosuz alırsam kablolu boşta duracak o yüzden karar veremiyorum alıp almama konusunda

Kullandığınız mouse markası nedir acaba? Söylediğim gibi çok kararsızım kablolu mouse olarak da iyi bir mouse kullanıyorum kablosuz alırsam kablolu boşta duracak o yüzden karar veremiyorum alıp almama konusunda
Daha çok viper ultimate kullanıyorum. Diğer mouse’um g pro x superlight.

Geri
Yukarı