Kablosuz fare mi kablolu fare mi?

Lawrence Barnes

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yine aklıma takılan, dahası kararsız kaldığım bir konu hakkında fikrinize ihtiyacım var. Bilgisayarımda kablolu mouse kullanıyorum ancak Valorant, LoL gibi Online oyunlarda mouse tutma alışkanlığımdan mıdır bilmem kablo monitörün ayağına falan çarpıyor rahat hissedemiyorum kendimi. Kablosuz mouse deneyimlemek istiyorum ancak kullanan var mı? Bu konu hakkında fikirleriniz neler.

Daha çok Viper Ultimate kullanıyorum. Diğer Mouse'um G PRO X superlight.

G PRO X Superlight'a bakmıştım ama emin değilim yani şu an da G502 Hero kullanıyorum ben de kablolu olarak oldukça güzel bir mouse. İhtiyacım olmadığı halde kablosuz mouse o kadar para vermek ne bileyim gereksiz geliyor bana şu an ama bilemiyorum ya. MSI GG Clutch GM41 modeli nispeten daha uygun fiyatta. Araştırdığım kadarıyla da oldukça güzel geri dönüşler alan bir mouse. Kablosuz mouse giriş olarak onu değerlendirme fikri daha çok yatıyor kafama

G PRO X Superlight'a bakmıştım ama emin değilim yani şu an da G502 Hero kullanıyorum ben de kablolu olarak oldukça güzel bir mouse. İhtiyacım olmadığı halde kablosuz mouse o kadar para vermek ne bileyim gereksiz geliyor bana şu an ama bilemiyorum ya. MSI GG Clutch GM41 modeli nispeten daha uygun fiyatta. Araştırdığım kadarıyla da oldukça güzel geri dönüşler alan bir mouse. Kablosuz mouse giriş olarak onu değerlendirme fikri daha çok yatıyor kafama
Model hakkında bir şey diyemem. Kullanana denk gelmedim hiç. Ergo mouse’tan sonra simetri mouse kullanmak sorun olmayacaksa viper ultimate’de güzel seçenek. Fiyat farkı çoksa ve kullanıcı yorumları iyiyse MSI’da olabilir. Kablosuza geçtiğinde, daha önce almadığına pişman olabilirsin. 😇

Model hakkında bir şey diyemem. Kullanana denk gelmedim hiç. Ergo Mouse'tan sonra simetri mouse kullanmak sorun olmayacaksa Viper Ultimate'de güzel seçenek. Fiyat farkı çoksa ve kullanıcı yorumları iyiyse MSI'da olabilir. Kablosuza geçtiğinde, daha önce almadığına pişman olabilirsin. 😇

Giriş için MSI düşünüyorum. Yorumlar olsun fiyat olsun nereden bakarsanız bir 700-800 TL fark var. Kablolu mouse olarak da iyi bir mouse sahip olduğum için o kadar parayı vermeyi gereksiz görüyorum açıkçası. Kablolu mouse bozulduğunda falan tabii ki o zaman düşünülebilir. Ek olarak Viper Mini ve G XPro modellerine baktığımda yanlış hatırlamıyorsam Viper Mini için biraz ufak yorumları vardı. Elim büyük olduğu için ufak Mouse'dan hoşlanacağımı pek sanmıyorum açıkçası 😅 G XPro'yu ise öve öve bitirememiş insanlar açıkçası ileriye dönük olarak şartlar uygun olursa aklıma yazdığım bir model diyebilirim

Viper mini ve viper ultimate farklı boyutta modeller. Dediğimiz gibi arada ciddi fiyat farkı varsa ve MSI tercih sebebi olabilir. Amazon’dan almanızı tavsiye ederim. En azından içinize sinmezse iadesi daha kolay olur. 🙃
Giriş için MSI düşünüyorum. Yorumlar olsun fiyat olsun nereden bakarsanız bir 700-800 TL fark var. Kablolu mouse olarak da iyi bir mouse sahip olduğum için o kadar parayı vermeyi gereksiz görüyorum açıkçası. Kablolu mouse bozulduğunda falan tabii ki o zaman düşünülebilir. Ek olarak Viper Mini ve G XPro modellerine baktığımda yanlış hatırlamıyorsam Viper Mini için biraz ufak yorumları vardı. Elim büyük olduğu için ufak Mouse'dan hoşlanacağımı pek sanmıyorum açıkçası 😅 G XPro'yu ise öve öve bitirememiş insanlar açıkçası ileriye dönük olarak şartlar uygun olursa aklıma yazdığım bir model diyebilirim

Viper Mini ve Viper Ultimate farklı boyutta modeller. Dediğimiz gibi arada ciddi fiyat farkı varsa ve MSI tercih sebebi olabilir. Amazon'dan almanızı tavsiye ederim. En azından içinize sinmezse iadesi daha kolay olur. 🙃

Pardon karıştırdım Viper Mini'nin kablosuzu yok sanırım. O kadar mouse baktım ki hepsi birbirine girdi 😅 Sanırım Ultimate içindi bu yorumlar çok fazla da görmedim ama gerçi mouse sahibi olarak size sormakta fayda var boyutu büyük el için ideal mi? Ve bir de G Xpro ile kıyasla hangisini önerirsiniz?

Pardon karıştırdım Viper Mini'nin kablosuzu yok sanırım. O kadar mouse baktım ki hepsi birbirine girdi 😅 Sanırım Ultimate içindi bu yorumlar çok fazla da görmedim ama gerçi mouse sahibi olarak size sormakta fayda var boyutu büyük el için ideal mi? Ve bir de G Xpro ile kıyasla hangisini önerirsiniz?
Benim elimde kürek gibi. 😇 Elime daha iyi oturduğu için viper ultimate daha çok kullanıyorum. Şarjı azaldığında superlight’a geçiyorum. Bende ki tamamen alışkanlık. Superlight kötü değil.

Geri
Yukarı