Kablosuz gamepad önerisi

ferhatto5555

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC kablosuz oyun kolu önerisinde bulunur musunuz? Logitech F710 kullanıyorum açıkçası memnun değilim. Çünkü gerçekten önünde ufak engel olsun olsun çekmiyor. Biraz daha iyi bir şey istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony'inki gibileri alma. Bluetooth ve scptoolkit programı sorun çıkarabiliyor. Direkt xbox gibi pc ye uyumlu olanlardan al.

Çok teşekkür ediyorum
Sony'inin tasarımında olan ama insanların tavsiye ettiği modellerde var. Ben dedim diye hepsinden uzak durmana gerek yok. Sadece sony orjinal gibi çalışmasa yeter.

Ben bluetooth ve özel programla bağlamaktan yoruldum. Bunu bilseydim ya kablolu alırdım yada direkt xbox alırdım.

Sony'inin tasarımında olan ama insanların tavsiye ettiği modellerde var. Ben dedim diye hepsinden uzak durmana gerek yok. Sadece sony orjinal gibi çalışmasa yeter.

Ben bluetooth ve özel programla bağlamaktan yoruldum. Bunu bilseydim ya kablolu alırdım yada direkt xbox alırdım.
Haklısınız ya. Dün bir akrabamız geldi Ps5 kolunu getirdi. dualsense bluetooth üzerinden bağlantı sağladık hemen bağlandı zaten uğraşmadım ve gerçekten çok iyiydi öyle çekme problemi falan yaşamadım gerçekten

Haklısınız ya. Dün bir akrabamız geldi Ps5 kolunu getirdi. dualsense bluetooth üzerinden bağlantı sağladık hemen bağlandı zaten uğraşmadım ve gerçekten çok iyiydi öyle çekme problemi falan yaşamadım gerçekten
Direkt bilgisayara mı bağladınız?
Ben sadece ps3 ve ps4 ün sorun çıkardığını biliyordum.
Zaten mantıken o kadar pahalı birşeyin direkt takılabilmesi gerekir.

Geri
Yukarı