Kablosuz Gamepad Önerisi

Rivoxile

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Her türlü oyunu oynamak için kaliteli bir gamepad almak istiyorum. Bütçe 2K civarı. İlk tercihim orijinalini bulabilirsem DualShock 4 ancak piyasada genelde replikaları var. Önerilerinizi bekliyorum.

Bilgisayar için alınması en mantıklı kol 9. nesil Xbox koludur. Hiç aracı uygulama kullanmana gerek kalmadan, sıfır sıkıntı direkt kullanmanı sağlar. Dualshock, dualsense vb. kollarla çok sıkıntı yaşarsın. 3 yıl dualshock kol kullandım ama artık bazı oyunlarda o kadar sıkıntı yaşıyordum ki dayanamadım Amazon'dan 9. nesil Xbox kolu söyledim.

Selam. Her türlü oyunu oynamak için kaliteli bir gamepad almak istiyorum. Bütçe 2K civarı. İlk tercihim orijinalini bulabilirsem DualShock 4 ancak piyasada genelde replikaları var. Önerilerinizi bekliyorum.
Xbox 9. nesil veya 8bitdo ultimate C var aliexpress'de 1000TL civarına geliyor. TR'den alırsan 1600TL civarına bulabiliyorsun.

DualShock 4 pek düşünmeyin bence. Elimde replika DualShock 4 ve 9. nesil Xbox gamepad var kesinlikle ergonomi konusunda Xbox gamepad katlıyor. Bunun dışında tetiklerin, tuşların daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı