Kablosuz Gaming kulaklık önerisi

Emirıw

Femtopat
Daha fazla  
Şöyle kulak üstü, kablosuz Max 1000TL Gaming kulaklık öneriniz var mı? Dongle bağlantı blueoothdan daha sağlam oluyor dongle daha iyi olur. Bende TP-Link'in donlge var Bluetooth 5.0 destekli ama ona ufak tefek önemsiz cihazlardan başka bir şey bağlamıyorum.

Bu bütçe ile öyle bir kulaklık alamazssınız.

Şöyle kulak üstü, kablosuz Max 1000TL Gaming kulaklık öneriniz var mı? Dongle bağlantı blueoothdan daha sağlam oluyor dongle daha iyi olur. Bende TP-Link'in donlge var Bluetooth 5.0 destekli ama ona ufak tefek önemsiz cihazlardan başka bir şey bağlamıyorum.

Hocam 2000 TL bile olsa adamakıllı yok.

Havit Gamenote FUXI-H3 nasıl?

Bu bütçe ile öyle bir kulaklık alamazssınız.

Dostum önerin yoksa sus, 5K verecek kadar enayi değilim bir kulaklığa. Ayrıca 1000 1500 küsüre çok var aralarından en az gecikmeli en iyi ses kalitesi olanı alsam yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Havit Gamenote FUXI-H3 nasıl?

Dostum önerin yoksa sus, 5K verecek kadar enayi değilim bir kulaklığa. Ayrıca 1000 1500 küsüre çok var aralarından en az gecikmeli en iyi ses kalitesi olanı alsam yeter.
kulaklığa 5 k verenler "enai" pardon enayi mi oluyor?

Evet enayidir, öğrenci adamım gelirim yok biriken parayla alıyorum, çalışıyosan paran varsa gönder bana bir G435🤪

Dalgaya vurmak yerine gayet realistik bakmak mantıklı. Attığınız kulaklıklardan alacağınız ses kalitesi 200 300 TL'lik kulaklıktan farksız olacak. 5K kulaklığa verene enayi deyip pazarda satılmaya bile layık olmayan kulaklığa +1k vererek bence enayiliği siz yapıyorsunuz. Bunun dışında diğer arkadaşlar haklı. Bu bütçede adamakıllı kablosuz Gaming yok. İsterseniz kablolu bakalım ancak onda da kaliteli bir şeyler bulacağımızdan emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı