Kablosuz Gaming kulaklık tavsiyesi

M.Yzr

Kilopat
Yer
Gebze/Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI PRO Z690-A WiFi / i5-12600K / ASUS TUF Gaming RTX 4070 OC / Crucial Pro RAM 32 GB (2x16) / Crucial P3 Plus 1TB M.2 / Kingston NV2 500GB / Thermalright Frozen Prism 240 Black ARGB / LG Ultragear 27GR83Q-B 27 / DeepCool CH560 Mesh Digital Tempered Glass ARGB E-ATX.
Meslek
Avukat
Dostlar merhaba,
Uzun saatlerdir bakıyorum ama henüz ne alacağıma karar verebilmiş değilim. İlk defa kablosuz Gaming kulaklık kullanacağım. Kablosuz almamın sebebi, sadece bilgisayarda değil PS5'te de kullanmak istiyorum.
Takıldığım nokta şu; kablosuz kulaklıkların ekstra iyi bir ses kartı istemesi, ekstra yüklenmesi gereken programları veya bunlar olmadan çok kötü ses performansı vermeleri gibi birçok sıkıntısı olabiliyor. Dolayısıyla yardımlarınızı bekliyorum.

Kulaklık istenildiği zaman kablolu şekilde kullanılabilirse çok iyi olur.
Aşağıdaki kulaklıklardan tavsiye ettiğiniz veya başka bir öneriniz var mıdır?

BlackShark V2 çok öneriliyor Pro suda kablosuz hali olduğuna göre alınır.
Kraken v3'ü kendim kullanıyorum prosuda güzeldir sesi bir tık daha yüksek olsa daha iyi olabilirdi ama yeterli. Bass ı az ama oyunlar için çok güzel bir kulaklık.

"Kesinlikle uzak durun, berbat bir kulaklık" şeklinde çok yorum okudum. Seçeneklerim arasından çıkardım.

Hocam tavsiyeniz için çok teşekkürler.
Kullandınız mı daha önce acaba, nasıl bir kulaklık?
V2 serisi oldukça F/P'dir hocam. V2 ve V2 X modelini deneyimledim fakat Pro modelini deneyimlemek nasip olmadı. Uzun süredir önerdiğimiz ve geri dönüşü fazlasıyla iyi bir kulaklık olduğu için önerdim.

V2 serisi oldukça F/P'dir hocam. V2 ve V2 X modelini deneyimledim fakat Pro modelini deneyimlemek nasip olmadı. Uzun süredir önerdiğimiz ve geri dönüşü fazlasıyla iyi bir kulaklık olduğu için önerdim.

Hocam o zaman ben bu kulaklığı biraz detaylı inceleyeyim. Çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı