Kablosuz internet kablolu hızında olabilir mi?

plaxs0

Hectopat
Bizim evimizde bilgisayar masaüstü ve salondan kendi odama kadar kablo çekmek zorunda kalıyorum. Bu kablo bağlantısıyla aldığım internet hızı kadar güçlü bir internet hızını kablo ile görüntü kirliliği yapmadan nasıl sağlayabilirim? Eğer ek olarak bir şeyler almam gerekiyorsa da alabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Bizim evimizde bilgisayar masaüstü ve salondan kendi odama kadar kablo çekmek zorunda kalıyorum. Bu kablo bağlantısıyla aldığım internet hızı kadar güçlü bir internet hızını kablo ile görüntü kirliliği yapmadan nasıl sağlayabilirim? Eğer ek olarak bir şeyler almam gerekiyorsa da alabilirim. Şimdiden teşekkürler.
Kabloludaki performansı kablosuzla almak imkansız :(.

Güçlü bir modemin ve güçlü bir Wireless kartın varsa tabii ki olabilir. Zaten Türkiye şartlarında aldığımız internet hızları ortada. Ortalama 250 Mbit'e kadar aynı verimi alabilirsiniz ki zaten internet hızınız o kadar değildir.

Bilgisayarımda Wi-Fi kartı yok zaten internetim de 60-70 Mbit civarlarında geziyor hiç Wi-Fi kartı kullanmadığım için bilmiyorum bana önerebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı