Kablosuz kulaklık almak gerekli mi?

Alacağım kulaklık 60 saat vaat ediyor.

Evet ama babam kablosuz kulaklık gereksiz dedi.
Bu yüzden sordum.

Evde kablosuz varsa kullanın gitsin ben oyunda sinirlenince bir şeyler oluyor çekiyorum kablosu kopuyor zaten oyunda kablolu çok kırdım almışken bu sefer kablosuz alayım dedim 1 yıldır kullanıyorum bana göre rekor :D

Kablosuz kulaklık gerekli mi gereksiz mi?
Kulaklığım yok.
Type-C girişli kulaklığım da yok.
Kulaklık girişi de yok telefonumda.
Dönüştürücü almam kablo ile uğraşamam.

Benim hareketlerimi kısıtlamasın, Type-C girişi olsun tasarımı güzel olsun diyorsan kablosuz kulaklık tavsiye ederim. Ama bütçeni söylersen daha iyi yardımcı olurum.

Benim hareketlerimi kısıtlamasın, Type-C girişi olsun tasarımı güzel olsun diyorsan kablosuz kulaklık tavsiye ederim. Ama bütçeni söylersen daha iyi yardımcı olurum.
Q10 alacaktım ama babam gereksiz dedi
Anker Q10 düşünüyorum 60 saat kullanım vaad ediyor.
Tek evde kullanacağım ama babam gereksiz dedi.
Ama ben ailemin ne izlediğimi ne dinlediğimi duymasını istemiyorum.

Kendi imkanlarımla para biriktirip alacağım ama yıl başından sonra iyice artar fiyatı.

Babanız ne için gereksiz dedi? Kulaklık pahalı olduğu için mi yoksa hali hazırda kulaklığın olduğu için mi?
Kulaklığım yok.
Almama gerek yok dedi gereksiz eşya dedi.
Ama ben evde rahat birşey izleyemiyorum dinleyemiyorum.

Kulaklığım yok.
Type-C girişli kulaklığım da yok.

Kendi imkanlarımla para biriktirip alacağım ama yıl başından sonra iyice artar fiyatı.

Kulaklığım yok.
Almama gerek yok dedi gereksiz eşya dedi.
Ama ben evde rahat bir şey izleyemiyorum dinleyemiyorum.

Yani bütçenize göre bulun diyeceğim. Q10 güzel kulaklık ben kulak içi seviyorum. Hem küçük tam oturuyor hem de ses geçirmiyor. Bence daha küçük kulak içi Bluetooth kulaklık bakın. Size kalmış ama.

Yani bütçenize göre bulun diyeceğim. Q10 güzel kulaklık ben kulak içi seviyorum. Hem küçük tam oturuyor hem de ses geçirmiyor. Bence daha küçük kulak içi Bluetooth kulaklık bakın. Size kalmış ama.

Bence çok iyi fiyattaki bir kulaklık.
Tek evde kullanacağım için babam gereksiz diyor.
TWS kulaklıkların şarjı az dayanıyor günlük olarak şarj edemem ama bu kulaklığı ortalama haftada bir şarj ederim bilemedin 10günde bir.

Bence çok iyi fiyattaki bir kulaklık.
Tek evde kullanacağım için babam gereksiz diyor.
TWS kulaklıkların şarjı az dayanıyor günlük olarak şarj edemem ama bu kulaklığı ortalama haftada bir şarj ederim bilemedin 10günde bir.

Gerçi kaliteye göre şarj uzunluğu artıyor ama kulak üstü TWS kulaklıklar kulak içi TWS'ye göre daha ucuz. Örneğin sen şarjın 10 saat gitmesini istiyorsun kulak üstü kulaklık bunu 500 TL'ye verirken kulak içi 1000 TL'ye anca veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı