Kablosuz kulaklık iade edilebilir mi?

Benim de Hepsiburada'dan aldığım kablosuz kulaklık bozuk çıktı, 14 gün içinde iade süreci başlattım, verdikleri kodla ürünü satıcıya kargoladım. Genelde reddediliyormuş, benim de pek umudum yok.

THH'ye göre iade hakkımız var ama kendi sitelerinde satır aralarında yazdıkları bilgiye göre kulaklık gibi hijyen sorunu olan ürünlerde iade hakkı yok. Kanun mu güçlüdür internet sitesine yazılan bir cümle mi göreceğiz.

Elektronik ürünlerin isdesi için açılmamış (ambalajı yırtılmamış) bir paketlemesi yoksa kullanılmamış olması gerek. Aksi halde iade kapsamına girmez

Benim de Hepsiburada'dan aldığım kablosuz kulaklık bozuk çıktı, 14 gün içinde iade süreci başlattım, verdikleri kodla ürünü satıcıya kargoladım. Genelde reddediliyormuş, benim de pek umudum yok.

THH'ye göre iade hakkımız var ama kendi sitelerinde satır aralarında yazdıkları bilgiye göre kulaklık gibi hijyen sorunu olan ürünlerde iade hakkı yok. Kanun mu güçlüdür internet sitesine yazılan bir cümle mi göreceğiz.
Şimdi mesaj geldi, iade kabul edilmiş geri ödeme yapılmış :) 14 gün içinde başvurmam ve bozuk olması nedeniyle kabul ettiklerini düşünüyorum.
@Kbaish siz de 14 günü geçirmediyseniz şansınızı deneyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı