Kablosuz kulaklık önerisi

Onlyastral

Decapat
Daha fazla  
Selam. Genellikle Online oyunlar oynuyorum. (Valorant, CS vs gibi) sesleri iyi almalıyım. Bu durumda SteelSeries ürünlerini deneyimledim ve güvenmiyorum. Kablosuz olarak tavsiye edebileceğiniz ürünleri atabilirseniz sevinirim.
Dipnot; bütçe sorun değil ama aşırı pahalı bir üründe almak istemiyorum.

G435 kullanıyorum. Maks. sesi diğer kulaklıklara göre bir tık az ve kafan biraz büyükse rahatsız eder. Onun haricinde oldukça keyifli kullanırsın. Wireless sorunsuz çalışıyor, oldukça uzak mesafede dahi sorunsuz. Şarjı da oldukça iyi gidiyor. 10+ saat için gayet uygun.

Selam. Genellikle Online oyunlar oynuyorum. (Valorant, CS vs gibi) sesleri iyi almalıyım. Bu durumda SteelSeries ürünlerini deneyimledim ve güvenmiyorum. Kablosuz olarak tavsiye edebileceğiniz ürünleri atabilirseniz sevinirim.
Dipnot; bütçe sorun değil ama aşırı pahalı bir üründe almak istemiyorum.

Dostum 4 senedir Arctis 5 kullanıyorum bir kere bile sorun yaşamadım emin misin SteelSeries ile sorun yaşadığına bu arada kulaklık önerim bütçe yazmamışsın SteelSeries Arctis 7 eğer ki SteelSeries istemiyorsan HyperX Cloud 2 Wireless bakabilirsin ama dip ses sorunu yaşayanlar var iyice araştırıp alabilirsin.

Dostum 4 senedir Arctis 5 kullanıyorum bir kere bile sorun yaşamadım emin misin SteelSeries ile sorun yaşadığına bu arada kulaklık önerim bütçe yazmamışsın SteelSeries Arctis 7 eğer ki SteelSeries istemiyorsan HyperX Cloud 2 Wireless bakabilirsin ama dip ses sorunu yaşayanlar var iyice araştırıp alabilirsin.
Steel series kulaklıklarını internet cafe de ve çevremde denedim. Gelen ses az geldi ses kasmakda çok zorlanmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı