Kablosuz LED aydınlatmalı klavye ve mouse

Burak12

Kilopat
Daha fazla  
Kablosuz, led aydınlatmalı ve Türkçe Q klavyeli arıyorum. Araştırmalarım sonucunda üçünü bir arada sunan bir ürüne rastlamadım. Önerileriniz nelerdir? Ayrıca bir de kablosuz kaliteli bir mouse arıyorum. Toplam limitim 200 TL'dir. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana logitech in K810 Ve K800 Klavyesini önerebilirim k810 u daha önce kullandım pek dayanıklı bir klavye değil ayrıca blutooth ile bağlandığı için kapsama alanıda çok geniş değil arada takılmalar olabiliyor birde klavyenin üst barı çok çabuk yıpranıyor dikkatli olmak gerek bunlar dışında sessiz bi klavyedir konforlu fakat alışmak biraz zaman alabilir. K800 ü denemedim fakat hem daha ucuz hemde daha kullanılabilir bi klavye olduğu düşüncesindeyim karar size kalmış.. bunlar dışında led ışıklı ve özellikle wrilles kablosuz klavye başka varsa paylaşın lütfen.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı