Kablosuz Modem ve Kablolu Modem Değişimi

MOUNTAINCAT

Kilopat
Makaleler
1
15-20 gün sonra odamı balkona taşıyacağım. Şu an kablolu modem kullanıyorum. Balkona geçince kabloları oraya almak mümkün olmayacak. Bu sorunu nasıl çözerim? Kablosuz modem alırsam nasıl olur? Eski modem zaten iptal olacak sanırım. Kablosuz modeme sadece kasaya giden lan girişini mi takmam gerekiyor? Kafam bayağı karıştı bu konuda. Yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca kablosuz modem önerisinde bulunabilir misiniz 200 TL'ye kadar. İnternet hızımda bir düşme olur mu? Şu an stabil 50/5 hız alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@@unseensenpai

Anladığım kadarıyla hali hazırda bulunan modemden sadece DSL kablosunu çıkartıcağım? Balkona koyacağım kablosuz modeme takıp kasama bağlayacağım doğrumudur ? Peki ne kadar hız kaybı yaşarım ? Kablonet kullanıyorum servisi çağırıp hat çektirebilir miyim balkona acaba?

@MOUNTAINCAT

DSL kablosunu yeni modemine takacaksın. Arayüzden iss bilgilerini gireceksin. Kullanmaya devam sonrasında. "Balkona geçince kabloları oraya almak mümkün olmayacak." dediğin için ethernet kablosunu düşünmedim. Bilgim yok Kablonet hizmetleriyle ilgili.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı