Kablosuz mouse önerisi

garip10

Hectopat
Polosmart PSWM13 mouse aldım.

-Hızı iyi.
-Bağlantısı güzel.
-Ergonomisi berbat.

Şu an Logitech M105 kablolu kullanıyorum. Kablosuz mouse arıyorum. Bulduklarım şunlar sizce hangisi alayım? Kullanan var mı?

1. Logitech M190.
2. ASUS WT425.
3. Logitech M171.

Polosmart pswm13 mouse aldım.

-Hızı iyi.
-Bağlantısı güzel.
-Ergonomisi berbat.

Şu an Logitech M105 kablolu kullanıyorum. Kablosuz mouse arıyorum. Bulduklarım şunlar sizce hangisi alayım? Kullanan var mı?

1. Logitech m190.
2. ASUS wt425.
3. Logitech M171.

Hocam eskiden M185 kullanıyordum 5. yılında hakkın rahmetine kavuştu onu alabilirsiniz.

Not: Boyutu küçük.

Polosmart pswm13 mouse aldım.

-Hızı iyi.
-Bağlantısı güzel.
-Ergonomisi berbat.

1. Logitech m190.
2. ASUS wt425.
3. Logitech M171.

Oyun için mi gündelik kullanım için mi arıyorsun.

Oyun için mi gündelik kullanım için mi arıyorsun.
Oyunda oynarım ama yüksek fpsli değil gündelikte olur oyun mouseları baya pahalı
Şuan kullandım mouse logitech 105 kablolu kaç kere düştü bozulmadı 4.sene olmuştur aynısının kablosuzu olsa hemen alırım
Hocam eskiden M185 kullanıyordum 5. yılında hakkın rahmetine kavuştu onu alabilirsiniz.

Not: Boyutu küçük.
Oyunda oynarım ama yüksek fpsli değil gündelikte olur oyun mouseları baya pahalı
Şuan kullandım mouse logitech 105 kablolu kaç kere düştü bozulmadı 4.sene olmuştur aynısının kablosuzu olsa hemen aleırım
evet 1.6. cm fark var m190 ile
Yapacak birşey yok en iyisi mağazadan bakıp almak, mouse, ssd gibi, işlemci gibi bir şey değil ki ele oturması rahat ettirmesi gerek bimden 50 tlye aldım polosmart pswm13 herşeyi güzel ama eli ağrıtıyor apple magic mouse gibi...

Dosya Ekleri

• logi.jpg
    logi.jpg
    15,9 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:

Geri
Yukarı