Kablosuz mouse önerisi

Bütçe
1500

TORMEN

Decapat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Reklam
Valorant oynuyorum genelde.
Eski kullandığım mouse Rival 600.
Kablosuz üzmeyecek bir mouse istiyorum. Kendi kablosu ile şarj olabilen varsa pil masrafı yapmamış olurum.
Rekabetçi oyunlarda bir problem çıkarır mı?

Bütçe belirtmediğin için Logitech G PRO Superlight. Oyunlarda problem çıkmaz. Çoğu rekabetçi oyun oynayan yayıncılar da kablosuz kullanıyor. Örnek olarak Shroud Logitech G PRO, LVND Glorious D wireless kullanıyor.

Valorant oynuyorum genelde.
Eski kullandığım mouse Rival 600.
Kablosuz üzmeyecek bir mouse istiyorum. Kendi kablosu ile şarj olabilen varsa pil masrafı yapmamış olurum.
Rekabetçi oyunlarda bir problem çıkarır mı?

Fare alırken kablosuz olmasından ziyade eline uyan bir fareyi tercih etmelisin buradaki konuyu incelemeni öneririm.

Fare alırken kablosuz olmasından ziyade eline uyan bir fareyi tercih etmelisin buradaki konuyu incelemeni öneririm.
Ne alaka? Kablosuz olmasından ziyade derken. Muhteşem tekniklere sahip olmasından ziyade eline uyanı almalısın desen anlarımda, kablosuzla ne alakası var. Uzun süre kablolu kullandım. Şuan hem kablosuz hem de fazlasıyla hafif bir fare kullanıyorum. Kablo eziyetmiş. Açık ve net. Yok şuna takıldı, yok boyu yetmedi. Flick atacağım, bir de farenin arkaya düşen kablosunu çekiyorum. Kontrolümün hassasiyetini bozuyor. Nerdeyse hemen hemen her yayıncı kablosuz fareye geçti. Tenz, Shroud falan Logitech G Pro Superlight kullanıyorlar. Kablosuzdan ziyade gibi saçma bir cümle, muazzam.

Konuya da gelirsek, G Pro Superlight hemen hemen rival 600 boylarında. Biraz daha küçük ve daha hafif. Viper Ultime hem G Pro'dan hem Rival 600'den daha küçük. Orta boylu ellerde her tutuşa uygunken büyük eller için Palm (avuç içi) şeklinde tutmaya uygun değil. G Pro her el ve her tutuşa yatkın bir fare.

Ne alaka? Kablosuz olmasından ziyade derken. Muhteşem tekniklere sahip olmasından ziyade eline uyanı almalısın desen anlarımda, kablosuzla ne alakası var. Uzun süre kablolu kullandım. Şu an hem kablosuz hem de fazlasıyla hafif bir fare kullanıyorum. Kablo eziyetmiş. Açık ve net. Yok şuna takıldı, yok boyu yetmedi. Flick atacağım, bir de farenin arkaya düşen kablosunu çekiyorum. Kontrolümün hassasiyetini bozuyor. Neredeyse hemen hemen her yayıncı kablosuz fareye geçti. Tenz, shroud falan Logitech G PRO superlight kullanıyorlar. Kablosuzdan ziyade gibi saçma bir cümle, muazzam.

Konuya da gelirsek, G PRO superlight hemen hemen Rival 600 boylarında. Biraz daha küçük ve daha hafif. Viper ultime hem G PRO'dan hem Rival 600'den daha küçük. Orta boylu ellerde her tutuşa uygunken büyük eller için palm (avuç içi) şeklinde tutmaya uygun değil. G PRO her el ve her tutuşa yatkın bir fare.

Adama sadece eline uyan fareyi tercih etmesini söylüyorum ki illa kablosuz fare almasın diye ya eline uyan fare kablolu bir fare olursa?

Adama sadece eline uyan fareyi tercih etmesini söylüyorum ki illa kablosuz fare almasın diye ya eline uyan fare kablolu bir fare olursa?
Ele uyma muhabbetini fazla abartıyorsun. Kablosuz milyon tane fare var. Kablolu uyarsa diye bir mevzu yok. "Allah bu 3 milim kısaymış kötü oynarım, kablolu 3 milim daha uzun bir fare alsaydım keşke!" gibisinden bir şey olacağını mı sanıyorsun?

Ele uyma muhabbetini fazla abartıyorsun. Kablosuz milyon tane fare var. Kablolu uyarsa diye bir mevzu yok. "Allah bu 3 milim kısaymış kötü oynarım, kablolu 3 milim daha uzun bir fare alsaydım keşke!" gibisinden bir şey olacağını mı sanıyorsun?
Evet çünkü kendim aynı durumu yaşadım.

Geri
Yukarı