Kablosuz mouse önerisi

Hiç kullanmadım bir kere deneyimleme şansım oldu ama çık övüyorlar genelde.

Bu mause bayaaa iyi diye biliyorum

Açıkçası fiyatı konusunda bir sıkıntın yoksa birkaç videosunu izledim ve oldukça iyi gibi duruyor. Bireysel olarak kendim deneme fırsatını bulamadım ama tasarımıda aynı şekilde güzel.

Aynen öyle hocam ilk gördüğümde logosu ve tasarımı beni büyülemişti. Aynı şekilde özellikleri de iyi olunca gerçekten fareyi çok beğendim.

Hocam ilk başlarda Superlight düşünüyordum fakat ergonomisi çok kötü.

Aynen öyle hocam ilk gördüğümde logosu ve tasarımı beni büyülemişti. Aynı şekilde özellikleri de iyi olunca gerçekten fareyi çok beğendim.

Tasarımı en sevdiğim şekilde almayı düşünürdüm ama ekipmana o kadar para verme yanlısı olamıyorum maalesef.

Tasarımı en sevdiğim şekilde almayı düşünürdüm ama ekipmana o kadar para verme yanlısı olamıyorum maalesef.

Ben de çok kararsız kaldım o konuda. Zaten konuyu asıl açma sebebim o soruyu sormaktı. Ve hala daha kararsızım o konuda. Ama bir yandan da elimde 1 tane Glorius Model O ve 1 tane Razer Viper Mini var. Bunları satacağım ve yaklaşık 1200TL civarı bir para kalır arada diye düşünüyorum. Ondan kablosuz düşünmeye başladım.

Ben de çok kararsız kaldım o konuda. Zaten konuyu asıl açma sebebim o soruyu sormaktı. Ve hala daha kararsızım o konuda. Ama bir yandan da elimde 1 tane Glorius Model O ve 1 tane Razer Viper Mini var. Bunları satacağım ve yaklaşık 1200TL civarı bir para kalır arada diye düşünüyorum. Ondan kablosuz düşünmeye başladım.

Açıkçası harcayabileceğin bir paran varsa ve diğer ekipmanların iyiyse çekinmiyorsan harcamaktan sorun olacağını zannetmiyorum. Önerebileceğim en detaylı bildiğim fareyi önermiştim ilk sayfada.

Geri
Yukarı