Kablosuz mouse önerisi

Teşekkürler. M800 ultra alayım ozaman.

Hayırlı olsun.
Hocam aklıma bişey takıldı.
Hem wireless hem de bluetooth gibi gözüküyor ürün. Acaba ikisinden istediğimiz ile bağlantı yapabiliyoruz demek mi bu? Öyleyse hangi bağlantı daha verimli?
Siparişi verdim teslime 3 nisan diyor.

Son düzenleme:
Teşekkürler. M800 Ultra alayım o zaman.

Hocam aklıma bir şey takıldı.
Hem Wireless hem de Bluetooth gibi gözüküyor ürün. Acaba ikisinden istediğimiz ile bağlantı yapabiliyoruz demek mi bu? Öyleyse hangi bağlantı daha verimli?
Siparişi verdim teslime 3 Nisan diyor.

Şarj edilebilir bir model zaten ben Bluetooth ile olarak bağlamanızı önermem.

Son düzenleme:
Teşekkürler. M800 Ultra alayım o zaman.

Hocam aklıma bir şey takıldı.
Hem Wireless hem de Bluetooth gibi gözüküyor ürün. Acaba ikisinden istediğimiz ile bağlantı yapabiliyoruz demek mi bu? Öyleyse hangi bağlantı daha verimli?
Siparişi verdim teslime 3 Nisan diyor.

Bildiğim kadarıyla hem USB Dongle hem de kablolu bir şey var. 2 Sinin farkı biri 1000Hz diğeri 4000Hz. 2.4GHz ve 5GHz yani. Hangisi ile bağlantı yapmak istiyorsanız size kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla hem USB Dongle hem de kablolu bir şey var. 2 Sinin farkı biri 1000Hz diğeri 4000Hz. 2.4GHz ve 5GHz yani. Hangisi ile bağlantı yapmak istiyorsanız size kalmış.

4K Hz için ayrı olarak dongle alınması lazım. Onun dışında 1K Hz olarak bağlayabilir ürün geldiğinde.

Evet dongle almayı düşünmüyorum. Sağlıklı çalışması zor zaten. En azından iyi bi sistem gerekliymiş.

Geri
Yukarı