Kablosuz mouse önerisi

Rival 600 kullanıyorum ve FPS oyunları oynuyorum. Gayet memnunum. Rival 650 alınabilir.

Uzun vadede yandaki kauçukların oynama sorunu var, benimkinde de çok az bir oynama var ama benim için sorun değil.

Elinizin ölçülerine ve tutuş şeklinize göre Logitech G305, Razer Mamba Wireless modellerini de düşünebilirsiniz.

G703 de çok sağlam mouse. Mamba wireless ı almamın sebebi birkaç artısı var. Öncelikle biraz daha rahat, yanlarında kullanılan yeni madde gerçekten çok iyi. Bir tık daha gelişmiş bir sensöre sahip (pixart) ve bana kalırsa daha güzel gözüküyor :) Ayrıca g603 ve 703 te scroll wheel in bozulma problemi varmış amazonda her birkaç yorumdan biri bunu belirtiyor buda beni biraz itti. Birçok kişi razer sevmiyor ama yıllardır razer kulaklık, mouse ve klavye kullandım hiçbir problem yaşamadım. Bir sıkıntınız olduğunda hemen geri dönüyorlar ve ilgileniyorlar.

G703 de çok sağlam mouse. Mamba wireless ı almamın sebebi birkaç artısı var. Öncelikle biraz daha rahat, yanlarında kullanılan yeni madde gerçekten çok iyi. Bir tık daha gelişmiş bir sensöre sahip (pixart) ve bana kalırsa daha güzel gözüküyor :) Ayrıca g603 ve 703 te scroll wheel in bozulma problemi varmış amazonda her birkaç yorumdan biri bunu belirtiyor buda beni biraz itti. Birçok kişi razer sevmiyor ama yıllardır razer kulaklık, mouse ve klavye kullandım hiçbir problem yaşamadım. Bir sıkıntınız olduğunda hemen geri dönüyorlar ve ilgileniyorlar.
Peki bu Mamba 2017 2018 2019 falan yazıyor internette her sene yeni model mi çıkıyor bu olay nedir biliyor musun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı