Kablosuz Mouse'lar FPS oyunlarında bir sorun yaratır mı?

wu tang arisi

Hectopat
Merhaba.

Kablosuz bir Gaming fare almak istiyorum. Aklımda Logitech G PRO veya Omen photon var.

Genellikle FPS oyunları ve Total War tarzı strateji oyunları oynuyorum. Acaba CS gibi oyunlarda kablosuz fare sorun yaratır mı?

Eğer yaratır derseniz Zowie ec-2 alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sensörü güçlü ve tepkime süresi iyi bir fare ise sorun yaşamazsınız. FPS oyunları için fazla tercih edilmiyor (ani dönüşler ve refleks hareketleri için.)

Eğer sensörü güçlü ve tepkime süresi iyi bir fare ise sorun yaşamazsınız. FPS oyunları için fazla tercih edilmiyor (ani dönüşler ve refleks hareketleri için.)

Hocam bilmiyorsunuz sanırım ama şu an dünya üzerindeki esporcuların ve Twitch yayıncıların %90'ı G PRO superlight kullanıyor kablosuzlar eskisi gibi değil emin olun benim G PRO kullanma fırsatım oldu 1 ay kadar ve şu an kullandığım Rival 600'den kat kat iyi.

Merhaba.

Kablosuz bir Gaming fare almak istiyorum. Aklımda Logitech G PRO veya Omen photon var.

Genellikle FPS oyunları ve Total War tarzı strateji oyunları oynuyorum. Acaba CS gibi oyunlarda kablosuz fare sorun yaratır mı?

Eğer yaratır derseniz Zowie ec-2 alacağım.

Farkı hissetmezsiniz bahsettiğiniz fareler üst seviye fareler Logitech G PRO kullanan birçok profesyonel oyuncu mevcut.

Hocam bilmiyorsunuz sanırım ama şu an dünya üzerindeki esporcuların ve Twitch yayıncıların %90'ı G PRO superlight kullanıyor kablosuzlar eskisi gibi değil emin olun benim G PRO kullanma fırsatım oldu 1 ay kadar ve şu an kullandığım Rival 600'den kat kat iyi.
"İyi modeller de sıkıntı yaşamazsınız" diye başında söyledim.
Eğer sensörü güçlü ve tepkime süresi iyi bir fare ise sorun yaşamazsınız.

Hocam ondan sonrada FPS oyunlarında tercih edilmiyor demişsiniz, takıldığım nokta oydu aslında en çok tercih edilenler bu sadece pahalı olduğu için belli kısımlar alabiliyor.
İyi modellerin sıkıntı yaratmayacağını biliyorum ve yanlış bir düşünülme olmasın diye başına o notu geçtim hocam. Siz yanlış anlamışsınız .D.

Hocam bence yanlış anlaşılmaya çok açık bir yazı.
Yanlış anlaşılmaya açık bir yazı değil hocam. Başında belirttim ve diğer bölümü okurken başında belirttiğim yazıyı da kale alıp öyle yorum yapacaksınız. Yanlış anlaşılma ile ilgisi yok. Eğer başında notu eklemeseydim veya size ileride bu notla kesişme yaptığım bir yazı yazsaydım o zaman siz haklıydınız. Yazdığım yazı gayet normal ve açık :)

Yeni konular

Geri
Yukarı