Kablosuz Mouse'lar FPS oyunlarında bir sorun yaratır mı?

Yanlış anlaşılmaya açık bir yazı değil hocam. Başında belirttim ve diğer bölümü okurken başında belirttiğim yazıyı da kale alıp öyle yorum yapacaksınız. Yanlış anlaşılma ile ilgisi yok. Eğer başında notu eklemeseydim veya size ileride bu notla kesişme yaptığım bir yazı yazsaydım o zaman siz haklıydınız. Yazdığım yazı gayet normal ve açık :)

Hocam bence tercih başka sıkıntı başka şimdi tercih etmiyor derseniz sıkıntısı olsa da olmasa da etmiyor demiş gibi olursunuz bu da arkadaş bu tür FPS oyuncuları tercih etmiyormuş kafasına düşerse almaktan vazgeçer.

Hocam bence tercih başka sıkıntı başka şimdi tercih etmiyor derseniz sıkıntısı olsa da olmasa da etmiyor demiş gibi olursunuz bu da arkadaş bu tür FPS oyuncuları tercih etmiyormuş kafasına düşerse almaktan vazgeçer.
Hocam ben diyorum ki anlatmak istediğim gayet açık ve başında belirtmişim. Burada benim suçum yok karşı tarafın suçu var. Yazdığımı anlamadıysa benim yapabileceğim bir şey yok. Neyse gereksiz tartışmayı bir köşeye bırakalım konuya dönelim.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. En yakın zamanda bahsettiğim iki modeli deneyip beğendiğimi alacağım. Aradaki fiyat farkına değmeyecek bir fark olursa yine Photon'u tercih edeceğim.

Geri
Yukarı