Kablosuz oyuncu faresi alınır mı?

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 3B
Fareler hakkında pek bilgim olmadığı için konu açtım zaten. :) Yok almayayım ya eşek her türlü eşektir. Bana SteelSeries, logitech falan lazım. Fiat Egea 'nın 1.6 Dizel otomatik longue paketi gibi bir şey dediğiniz. En boş paket VW Passat bile etmez kendisi gibi düşünün. SteelSeries Sensei Ten almayı düşünüyorum tekrar ama kablolu olduğu için istemiyorum. Kablosuz istiyorum işte.
Steelseries, Logitech istiyorsanız bütçeyi yükseltmeniz gerek. G304 dışında büyük markaların önerebileceğim wireless mouseleri yok bu bütçede.

Son düzenleme:
Fareler hakkında pek bilgim olmadığı için konu açtım zaten. :) Yok almayayım ya eşek her türlü eşektir. Bana SteelSeries, logitech falan lazım. Fiat Egea 'nın 1.6 Dizel otomatik longue paketi gibi bir şey dediğiniz. En boş paket VW Passat bile etmez kendisi gibi düşünün. SteelSeries Sensei Ten almayı düşünüyorum tekrar ama kablolu olduğu için istemiyorum. Kablosuz istiyorum işte.
steelseries berbat
Dostum fareler hakkında bilgin yoksa öneri işini bize bırak
steelseries berbat
Dostum fareler hakkında bilgin yoksa öneri işini bize bırak
steelseriesin kötü olduğunu sadece iyi mouse bilgisi olanlar anlar ;) @Xeonayp anlar

Son düzenleme:
@Elassar neden güldünüz? Madem güldünüz duyalım açıklamanızı.
@Ali Pınar dinliyorum. Bu konuda bilginiz olmadığı belli.
Daha önce de atmıştım.

Ayni uretici ama specler farkli, pwnage ultra symm gen2 de farkli switch ve sensor var fury z ve ironcat ile kiyasla.

Zıt fikirli olan birine anında bilgisiz demek iyiymiş bu arada.

Daha önce de atmıştım.

Zıt fikirli olan birine anında bilgisiz demek iyiymiş bu arada.

Bu attığınız linkten en az 1000 tane sipariş verilebiliyor yani toptan olduğu için daha ucuz oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı