Kablosuz oyuncu faresi alınır mı?

• Konuyu başlatan TLPA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 3B
Sensör değeri olarak aynı
Pixart 3335 Fury Z. O kadar seri hareket yapip farki anlayamayacak olsan da ayni degil.

Malzeme olarak Fury Z baya övülüyor malzeme olarak da Fury Z iyi diyebiliriz
Neye göre kime göre? G Pro yerlerde sürünüyor herhalde sana göre.

Kablo olarak Fury Z daha iyi.
Neye gore diyorum olcutun ne? Sunduklarin kanit degil, bir yerlerinden uydurgudun soz obekleri. Kablosuz mouseta kablo nasil bir etmen oluyormus?

Bu arada fury z ve pwnage ultra symm gen 1 ayni ozelliklere sahip olsa da gen2 ile ayni degil ki zaten ondan bahsediliyordu en basta da.
Konu sahibine Fury Z onerilmis, Fury Z de yanlis bilmiyorsam gen 1 olmasi lazim.

Gen 1 ile ayni evet. Biz de genelde boyle ama ya, xxx markasiyla ayniymis diyor biri ama detayini arastirinca isin aslinin farkli oldugu anlasiliyor. Nedense kimsenin umrunda olmuyor detaylar. Halbuki tum olay orda.

Yakinda farkli markalardan da gelir benzer urunler benim tahminim. Sadece bu modelle kalacagini sanmiyorum. Umarim guncellenmis versiyonunu getirir biri.

@Ali Pınar ips değerleri zaten aynı aradaki fark hissedilmez. Skatez ikisinde de PTFE. Yazılım DPİ harici kullanan yoktur bence. Switchlerde aynı. eeeeee kaldı sadece yapı kalitesi. Haliyle oyunda tutupta mouse´u sıkmıyoruz, fırlatmıyoruz. Ayrıca Fury Z Type C ile şarj oluyor bu 2021 senesinde bence büyük bir artı. Farkları yok kısaca öyle çok önemli derecede ama arada 1000 TL´lik bir fark var ve Superlight kesinlikle parasını haketmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı