Kablosuz oyuncu klavye önerisi

Bütçe
1000 - 3950

Zafer oğuz

Hectopat
Yer
Kolombiya, Bogotá
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur G900;

Nvidia RTX 3060

Intel(R) UHD Graphics

İntel İ7 11800H

Crucial 16 Gb 3200 Mhz ram

Toshiba 1TB Desktop Hard Disk

Crucial P2 500GB NVMe PCI-e M2 SSD

Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MHz

NLCC61 (Excalibur G900 Anakart) (Şu ana kadar hala ısınma problemi yaşamadım)
Meslek
Teknik Makine Ressamı
Arkadaşlar kendime tam boyutlarda yani numerik tuş takımı olan, kırmızı Switch bir klavye bakıyorum. Çınlama sesi hiç olmamalı ve tabii ki RGB eksik olmasın her klavyede olduğu gibi. Lafı uzatmadan, var ise önerileriniz almayı düşünüyorum. İnternetten değil de elden yani MediaMarkt gibi bir zincir mağazadan almak istiyorum. Ama yok ise tabii ki internetten de bakılır.

Royal Kludge RK61 Red Switch Beyaz Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Royal Kludge RK61 Red Switch Beyaz Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

https://www.amazon.com.tr/RK-ROYAL-KLUDGE-Bluetooth-Kapakları/dp/B09H6KFY97

Hocam aradaki fiyat farkına bakın, ikincisi ise bütçemi aşıyor.

Şuna bir bakın.

Şuna bir bakın.

Hocam bu da tam değil ?

Dostum kablosuz bir oyuncu ekipmanı için artık Türkiye de bütçeleri aşmak gerekiyor...

Hocam ne yapalım 10 K mı yapalım yani ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-13-20-13-00-537_com.opera.browser.jpg
    Screenshot_2023-01-13-20-13-00-537_com.opera.browser.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 702

Hocam sadece şunlar çıkıyor.

Bunlardan sadece ASUS ve Logitech olanlara para verilir. Bende ekleme yaptım ama ASUS daha iyi gibi duruyor ama Logitech ekipmanlar kullandığım için bana Logitech daha sıcak geliyor. Sanırım Logitech alacağım teşekkürler yardımın için ama sana bir tavsiye, birisine bir öneri verirken sadece 1 siteden araştırma derim.

Geri
Yukarı