Pilli kablosuz oyuncu klavye önerisi

HAMEL

Kilopat
Daha fazla  
Kablosuz oyuncu klavyesi arıyorum ancak benim için önemli olan pilli olması. Kablo ile şarj etmeye uğraşamam :D
Piyasada bildiğiniz pil ile çalışan oyuncu klavyesi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kullandığım klavyeyi alabilirsin. Türkçe değil ama söyleyeyim. Bu fiyata daha iyi bir şey bulunabilirse hiç düşünme bulduğunu al.

Hocam birşey sorabilir miyim? Ben masaüstü kullanıcısıyım ve bluetooth aygıtım bulunmamakta. Normal kablosuz klavyelerde olduğu gibi USB ile de bağlanabiliyor muyuz? Yoksa logitechin bazı serilerinde olduğu gibi bluetooth şart mı? Ve fazla bir gecikme oluyor mu? Fiyatı çok uygun geldi...

Hocam bir şey sorabilir miyim? Ben masaüstü kullanıcısıyım ve Bluetooth aygıtım bulunmamakta. Normal kablosuz klavyelerde olduğu gibi USB ile de bağlanabiliyor muyuz? Yoksa Logitech'in bazı serilerinde olduğu gibi Bluetooth şart mı? Ve fazla bir gecikme oluyor mu? Fiyatı çok uygun geldi...

Hocam bende eskiden kalma kablosuz klavye var USB takıyorum(pilli) çalışıyor Bluetooth aygıtından kastınız dongle ise gerek yok gerek olsa zaten verdikleri USB cihazının bir anlamı olmaz.

Bütçe sınırı yok arkadaşlar eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın

fps oyunlarında denedin mi acaba gecikme vs yaşanıyor mu
Mekanik klavyelerde gecikmeyi dert etme. Ben hem Valorant hem Lol oynayan biri olarak bir gecikme fark etmedim ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi gecikmeyi çok dert edecekseniz kesinlikle kablolu almalısınız.

Geri
Yukarı