Kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

JackD

Kilopat
Daha fazla  
Kablosuz oyuncu kulakligi önerilerinizi almak istiyorum, bütçe önemli degil fakat abartili olmasin 7-8k gibi.
Deri sevmiyorum süngerli olsa çok daha iyi olur.

Önerilerinizi bekliyorum.

Kablosuz oyuncu kulakligi önerilerinizi almak istiyorum, bütçe önemli degil fakat abartili olmasin 7-8k gibi.
Deri sevmiyorum süngerli olsa çok daha iyi olur.

Önerilerinizi bekliyorum.
Bütçe önemli değil demişsiniz. Başka bir konu daha açıldı yine böyle ve stüdyo kulaklığı önerildi kullanıcı istememesine rağmen. Böyle olayların yaşanmaması adına bütçeyi belirtin lütfen. Sonra öneri yapılır.

Bütçe önemli değil demişsiniz. Başka bir konu daha açıldı yine böyle ve stüdyo kulaklığı önerildi kullanıcı istememesine rağmen. Böyle olayların yaşanmaması adına bütçeyi belirtin lütfen. Sonra öneri yapılır.
Baslikta "oyuncu kulakligi" önerisi istedigimi belirtmisim zaten onun disinda fazla abartili olmasin 7-8k alti bi kulaklik olsun demisim, buna ragmen anlasilmiyosa 4-5k arasi bir kulaklik olsun diyim madem.

Baslikta "oyuncu kulakligi" önerisi istedigimi belirtmisim zaten onun disinda fazla abartili olmasin 7-8k alti bi kulaklik olsun demisim, buna ragmen anlasilmiyosa 4-5k arasi bir kulaklik olsun diyim madem.
Tam olarak belirtmenizi istememim nedeni şuydu: Bazı kişiler anlamayıp stüdyo kulaklığı atacaktı.

4-5K bandına G635 olabilir. @erme'nin birkaç önerisi daha vardı, unuttum isimlerini.

Asus rog strix go itopya'da 2200TL şuan.

Asus rog strix go itopya'da 2200TL şuan.
Bunlarin yani sira Razer Barracuda x 2022 nasildir?

Bunu ben kullanıyorum muhtemelen HS80 ile bu en iyi seçenek bu fiyatlara kablosuz olarak. @JackD bence Artics7+ alın ben çok memnunum aşırı rahat.

Şarjı 50-60 saat gidiyor. Mikrofonu yayıncı mikrofonu kalitesinde. Wireless dongle ve bluetooth ile bağlanılabiliyor. Dahili hafızasına yaptığınız EQ ve benzeri ayarları kaydedebiliyorsunuz.

Bende de arctis nova pro wireless var ama müşteri temsilcisiyim çalışırken aynı anda oyun oynamak için kulaklığa ihtiyacım var çünkü iş kulaklığımın üstüne oyun kulaklığımı takıyordum ama Arctis nova Pro'nun hafızalı sünger olduğu için kendi orjinal süngerleri bir süre sonra normal kullanımda rahatsız etmeye başlamıştı. O yüzden ya kulak içi yada kulak üstü kumaş pad bir wireless headset alıcam çalışırken kullanabilmek için.

Aklımda razer barracuda var ama Normal barracuda ile pro versiyonu arasında çok fark varmıdır onu bilmiyorum.

Bu arada yazmayı unutmuşum razer barracuda serisine de bakılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı