Kablosuz sinyal güçlendirici önerisi

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim gibi bir cihaza ihtiyacım var. İnternet değiştirdik ve modem odama çok uzakta olduğundan dolayı kabloyu ailem istemiyor. Ben de bilgisayarımı kablosuz bağlamak için cihaz arıyorum ancak piyasada çok kalitesiz cihazlar var onlarla sıkıntı yaşamak istemiyorum. Bilgisi olan veya hâli hazırda kullandığı, memnun olduğu bir cihaz varsa önerilerini bekliyorum, teşekkürler.

Not: Fiyat olarak şu anlık belli bir şey yok önerilere göre bütçeyi ayarlamaya çalışacağım.

Xiaomi Mi Wifi Pro. Kuzenimde var çok memnun.​

Xiaomi Mi Wifi Pro kullanıyoruz memnunuz.
Bu cihazı önerenler oldu bana şu anlık fikrim bundan yana, teşekkür ederim.
Asus RP-N12 N300 öneririm. Ben kullanmadım ama düzgün bir cihaz.
TP-LINK TL-WR940N 450Mbps Kablosuz Access Point Menzil Genişletici Router Network Ürünleri (mediamarkt.com.tr)

Direkt olarak prize takılıp telefondan kurulanlardansa bunların daha verimli çalıştığını düşünüyorum.
Teşekkür ederim inceliyorum bunları da.
Bu arada şu an aklıma geldi de benim bilgisayar masaüstü. Bu cihazları masaüstü bilgisayara nasıl bağlayacağım?

Bu cihazı önerenler oldu bana şu anlık fikrim bundan yana, teşekkür ederim.
Kurulumunu yaparken dikkat edin ürünüm gözükmüyor diye çöpe atmayın "Mi Home" programını kurduğunuzda bölgenizi "Çin" yapın bizim aldığımızda sadece çindeydi belki Türkiye'de de tanımışlardır bu ürünü.

Geri
Yukarı