Kablosuz ve küçük Gaming mouse önerisi

• Konuyu başlatan Ivory
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 754

Ivory

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. Kablosuz, maksimum 150-170 lira civarı küçük bir mouse bakıyorum. Şu anda A4Tech Bloody kullanıyorum ama hem kablolu hem elime çok büyük geliyor. Aşağıdaki modelden aldım geçenlerde, elime cuk diye oturdu ve aradığım gibi 5 tuşluydu ama inanılmaz bir sesi olduğu için iade etmek zorunda kaldım. Aynı bunun gibi bir şey arıyorum, fiyatta mouse-klavye set olursa 250 civarına çıkabilirim. Önerilerinizi yazabilirseniz çok sevinirim.

A4 TECH FG35 GRİ NANO KABLOSUZ OPTİK 2000 DPI Mouse: Amazon.com.tr

Selamlar herkese. Kablosuz, maksimum 150-170 lira civarı küçük bir mouse bakıyorum. Şu anda A4Tech Bloody kullanıyorum ama hem kablolu hem elime çok büyük geliyor. Aşağıdaki modelden aldım geçenlerde, elime cuk diye oturdu ve aradığım gibi 5 tuşluydu ama inanılmaz bir sesi olduğu için iade etmek zorunda kaldım. Aynı bunun gibi bir şey arıyorum, fiyatta mouse-klavye set olursa 250 civarına çıkabilirim. Önerilerinizi yazabilirseniz çok sevinirim.

A4 TECH FG35 GRİ NANO KABLOSUZ OPTİK 2000 DPI Mouse: Amazon.com.tr

Kablosuz olması şart mı? Bu bütçede kablolular alınabilir ancak.
Masam hoparlör ve ses kartı kablolarıyla dolduğu için kablosuz bakmak daha mantıklı geliyor açıkçası, ama uygun fiyatlı yoksa da dediğim özelliklerde kablolulara da bakmak durumunda kalacağım sanırım. Bu konuda da tavsiyelerinizi alabilirim.
Bu var fakat uzunluğu 124 mm.
Evet uzunluğu fazla, böyle bir şey kullanacaksam elimdeki bloody'i değiştirmemin bir anlamı yok zaten :)
Bütçemin üzerinde bayağı bu da ne yazık ki

Masam hoparlör ve ses kartı kablolarıyla dolduğu için kablosuz bakmak daha mantıklı geliyor açıkçası, ama uygun fiyatlı yoksa da dediğim özelliklerde kablolulara da bakmak durumunda kalacağım sanırım. Bu konuda da tavsiyelerinizi alabilirim.

Evet uzunluğu fazla, böyle bir şey kullanacaksam elimdeki Bloody'i değiştirmemin bir anlamı yok zaten :)

Bütçemin üzerinde bayağı bu da ne yazık ki.

230 liraydı 2 ay önce😕.

Yeni konular

Geri
Yukarı