Kablosuza geçtikten sonra internet kopması

zö1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kısa bir süre önce Ethernet bağlantısından kablosuz bağlantıya geçtim ve internetim sürekli kopmaya başladı. Koptuktan sonra kolay kolay bağlanamıyorum ve modemi resetlemem gerekiyor bu bazen çok sık yaşanıyor. Ethernet bağlantısında böyle bir şey yaşamadım. Malwarebytes ile tarama yaptım bir şey çıkmadı. Normal midir?

Merhaba, kısa bir süre önce Ethernet bağlantısından kablosuz bağlantıya geçtim ve internetim sürekli kopmaya başladı. Koptuktan sonra kolay kolay bağlanamıyorum ve modemi resetlemem gerekiyor bu bazen çok sık yaşanıyor. Ethernet bağlantısında böyle bir şey yaşamadım. Malwarebytes ile tarama yaptım bir şey çıkmadı. Normal midir?
Bende de öyleydi. Fakat ben USB Wifi Dungle kullanıyordum. Eğer Dungle kullanıyorsan onda sorun olabilir.

Modemini güncellemeyi deneyebilirsin.

Hayır sormak istediğim şey virus gibi bir olay var mıdır?

Tarama yaptım temiz gözüküyor
Virüs yoktur, bende de yazılım sorunlarıyla meşhur Asus AC750 var ve bir güncelleme ile bütün sorunlar düzeldi.

Geri
Yukarı