Kabus görmek

Ben niye rüya görmüyorum ? yada görüyorum ama haberim yok mesela dün akşam yattım bu sabah kalktım arada aklımda hiçbirşey yok.

İnsan gördüğü rüyayı, eğer uyanmadan önce gördüyse (yani rüyadan uyanırsanız) ruyanın büyük kısmını hatırlar fakat aradan 10 dakika geçince rüyanın %90'lık kısmını hatirlamazsiniz.

Ben de uyanınca birazını hatırlıyorum, 10 dakika sonra hepsi siliniyor. Unutmak istemiyorsanız, uyandığınızda rüyayı hemen bir kağıda yazın derim.

İnşallah ben de sanal portal açacağım rüyamda :ROFL:

Kendinizi biraz geliştirmeniz gerekmekle beraber büyük oranda yetenek konusu :)
Bazen atlayacak yer bulamayınca sanal bir portal açıyorum duvardan, o şekilde çıkış yapıyorum.

Ama refresh eden rüyalara yapılabilecek hiçbir şey yok. Bitti derken yeniden başlıyor rüya.
Hele ki yatakta refresh olunca daha fena, gerçekten kalktığını sanıp tekrar korkunca daha bir ürküyor insan :)

O refresh eden şey oldu bu kabusta hemde yatakta..

İnsan gördüğü rüyayı, eğer uyanmadan önce gördüyse (yani rüyadan uyanırsanız) ruyanın büyük kısmını hatırlar fakat aradan 10 dakika geçince rüyanın %90'lık kısmını hatirlamazsiniz.

Ben de uyanınca birazını hatırlıyorum, 10 dakika sonra hepsi siliniyor. Unutmak istemiyorsanız, uyandığınızda rüyayı hemen bir kağıda yazın derim.

İnşallah ben de sanal portal açacağım rüyamda :ROFL:
Ben sabah uyandığımı zor hatırlıyorum. Gözümü açıyorum yataktayım bidaha açtığımda masada kahvaltı ediyorum :)

Bazen atlayacak yer bulamayınca sanal bir portal açıyorum duvardan, o şekilde çıkış yapıyorum.

Ama refresh eden rüyalara yapılabilecek hiçbir şey yok. Bitti derken yeniden başlıyor rüya.
Hele ki yatakta refresh olunca daha fena, gerçekten kalktığını sanıp tekrar korkunca daha bir ürküyor insan :)
Adam server gibi oda açıyor:D

Rüyada olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz? @BilgisayarKurdu ben çok gerçekçi yaşıyorum da, bu işin bir sırrı var mı, yoksa yetenek mi? :)

Bazen rüyalar gerçeğe benzemeye çalışır. Fakat bazen gerçeğe benzetmeye çalışırken pek gerçekçi olmaz. Ben normal bir rüyada şöyle düşünürüm:
yeni nesil i9 9900k işlemcili rtx 2080ekran kartlı 32 gb ramli süper bilgisayar mı? hem de 100000000 FPS? Ama bu parçalar uyumlu değil! Hem param yetmez ki! Olsa olsa zar zor 1970 bilgisayarı için monitör alırım! demek ki bu bir rüya. Hemen bilgisayarı 100000 derece yapıp ve patlatırım! Sonra patlamanın etkisi ile uyanırım. Çok iyi bir taktik öneririm.😆😆😆

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün karabasana yakalandım ama o kadar kötüydü ki anlatayım AVM deyim gece ışıklar açık kimse yok kendimi hareket ettriemiyorum vücudum kendi hareket ediyor neyse beni bir MC donalds a gidenler bilir oyun alanları falan var oraya gittim orası karanlık adım sesleri geliyor ve biri gülüyor inanılmaz korkunçtu sonra orada başka bir yerde uyandım sandım simsiyah bir yerde biri bana bağırıyor ve kalkamıyorum normalde ben rüyamda veya kabusta uyanmak için kendimi kaldırmaya çalışırım işe yaramıyor hareket edemiyordum daha önce yaşadığım için karabasana yakalandığımı anlamıştım sonra uyandım unutmaya çalıştım gün boyu aklımdan çıkmadı.

Sanki öldüm. O kadar kötü bir kabus gördüm ki ömrümde hayatımda bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum. Önceden çok kabus karabasan vs. yaşadım ve alıştım kormuyordum ama bu çok farklıydı. Birden uyanıp kör oluyorum aynı şey defalarca tekrar ediyor, korkunç şeyler görüyorum, güzel şeyler görüyorum ve bu devamlı tekrar ediyor. Sonra yattığım odanın camını kırıp help me! Diye bağırıyorum ama bina o kadar yüksek olmuş ki sonra kendimi atarsam uyanırım diye düşünüp kendimi atmaya çalışıyorum ama beceremiyorum. Sonunda uyandım ve çok korktum...

Ama Refresh eden rüyalara yapılabilecek hiçbir şey yok. Bitti derken yeniden başlıyor rüya.
Hele ki yatakta Refresh olunca daha fena, gerçekten kalktığını sanıp tekrar korkunca daha bir ürküyor insan :)

Ben çok rahat anlıyorum beynimde bir şey değişik hissediyorum ve rüyada olduğumu anlıyorum ne kadar gerçekçi olursa olsun, kendimi rüyaya veriyorum ve rüyada kalmaya çalışıyorum ama sürekli uyanıyorum.

Geri
Yukarı